reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
moja nastepna zlota mysl na dzis.

moze Maly sie wstawia w kanal i mi tam wszystko cisnie, ze wlasnie sie z bolu poplakalam. to na pewno to!

:D
 
A moja znow probuje wyjsc gora.... Boze, jakie to dziecko jest niepoprawne, chyba po tatusiu :-D
BLERKA BLERKA!!!
Takim to dobrze, a my sie musimy cichutko o miejsce w kolejce prosic... :-)
 
Blerka ! Aaaa to kciuki trzymam mocno. Niech mi dzos w nocy wody odejda ! Please ? Chyba sobie sama przebije hahah ;p
 
A co do przebijania wód, to mój mały jeszcze strupki ma na głowie, jak mi przebijali wody musieli go zadrapac, i to kilka razy!
 
wczoraj na kontroli dalej tak samo jak bylo, 2cm rozwarcia i tyle, jak nie urodze to w sobote do szpitala mam isc a w pon wywoluja, to bedzie 9dni po terminie, termin jest dobrze wyliczony na stowe, czemu nie chce wyjsc?
 
Ewelina też bym nie chciała mieć wywołanego. Może do poniedziałku coś sie ruszy.

My tu sobie kolejki rezerwujemy, a są dziewczyny już po terminie lub chwilkę przed. Z mojej strony - zapraszam przede mną ;)))

Love, co ty gadasz? Za grosz wyczucia :-/
 
reklama
Do góry