reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Anney - sn
Bunia tak samo z siebie ale mysle ze moje poremontowe porzadki mialy na to wplyw. Dwa tygodnie od rana do wieczora szorowanie okien podlog itp do tego kilka razy dziennie na 3 pietro
Yoohoosek - maly niestety ma zoltaczke i musimy sie naswietlac. Jak w piatek poziom bilirubiny bedzie ok to nas wypisza jak nie to powtorka z rozrywki a mi juz tak teskno do starszaka
 
Kiedyś może Was nadrobię :-)
Dzięki za pamięć i kciuki!!!
Dobrawka ur.dziś 29.07, o 17:25, mała księżniczka już skradła serce taty :-) Waga 2760, 48 cm.
Niestety nie obyło się bezoksytocyny bo nie było postępów porodzie, było też przekłucie pęcherza i masaż szyjki.Bolało jak cholera, gadałam głupoty i darłam się tak, że w Krakowie słyszeli, ale miałam gaz(polecam gorąco) i super położną. Najważniejsze, że młoda jest z nami! Boje się o karmienie, ale będziemy próbować. Buźka kochane!!
 
Blerka no to teraz możesz rodzic jak juz szafa na swoim miejscu [emoji1] dobrze ze sie udało wnieść na właściwe miejsce :)

Ruda super gratulacje !! [emoji173]️ czekamy na zdjęcie księżniczki :) Powodzenia w karmieniu :)
 
reklama
Do góry