reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Cina ogromne gratulacje!!!! Chyba najbardziej ekspresowy porod :D
Reszcie oczywiscie tez ogromnie gratuluje :)
A ja dzis bylam obejrzec porodowke i o ile wczesniej bylam dosc spokojna tak teraz jestem oaza spokoju. Polozne naprawde super, sale fajne chociaz nie mam oczywiscie porownania do innych szpitali. Nie ma zzo ale ja i tak od poczatku nie chcialam za to jest gaz i juz sie moj napalil haha :D
Jestem baarrdzo zadowolona - moge rodzic ! :D
Anney, Beatka? ?? Jak tam??
Blerka szafa stoi i co? :D
Jutro mam termin wg OM :D ale i tak wg usg dopiero 12ego wiec nie ma na co liczyc :D
 
Cinamona - gratulacje! Ależ ekspresowo, rzeczywiście :-) Hugo, witaj po tej stronie brzucha :-)
Zazdroszczę że już go masz przy sobie :-)
 
Tak wiec kochane ktore myslcie ze macie dlugie szyjki i urodzicie po terminie, nie przejmowac sie.
Ja przed 11 rano mialam szyjke 3cm nie zgladzona. A o 15.20 ekspresem urodzil sie Hugo.

Na ip zajechalismy kilka min przed 15 i ja juz chcialam tylko przec. Ale o zzo poprosilam chociaz czulam ze moze byc za pozno. Polozna mowi ze mam 8-9 cm. To juz wiedzialam ze za pozno. Weszlismy na sale porodowa, zdarzyli tylko pobrac krew i juz mialam przec. Dwa pchniecia i juz byl Hugo[emoji7]
W sumie od momentu przybycia do szpitala ok 30 min.

Teraz jestesmy juz w pokoju. Przystawiam baka do piersi. Za pierwszym razem ladnie nam poszlo. Za drugim troche gorzej. Ale mam nadzieje ze sie nauczymy i on i ja.

Enek pojechal do domu po Maje. Pozniej jedzie odebrac z dworca rodzicow i na chwile przyjada tutaj wszyscy[emoji3]
 
reklama
Do góry