reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Fioleczka89 - ojj dobrze wiem co czujesz :crazy: Ja sie czuje jakbym byla zardzewiala jak dluzej posiedze albo poleze na boku

Ja mam wrazenie, ze ludzie mysla, ze jak urodze to dostane pieluszkowego zapalenia mozgu .... :-D

Mowie, ze bede sesje juz robic we wrzesniu i ze zadam zakupy telewizora zeby nie oszalec w domu - to slysze od kolezanek, ze po co mi telewizor jak nie bede miec go kiedy ogladac, albo ze jak ja moge myslec o sesjach slubnych we wrzesniu, a kto zostanie z dzieckiem? To mowie, ze moja corka oprocz mamy ma tez tate i babcie... no i wychodze na wyrodna matke :-)

Chce byc mama i jestem przygotowana na to, ze bedzie ciezko no ale nie chce porzucic bycia Natalią - a to mi wszyscy usiluja wmowic wlasnie, ze nie bede miala czasu byc soba :szok:
 
natka nie sluchaj glupot, wszystko da sie poukladac jakos, ja po miesiacu od porodu wrocilam na studia, mleko sciagalam zeby maly mial i mm nie jadl dopoki do pracy nie wrocilam, tylko z cyca, spokojnie mozna sie zorganizowac, maly zostawal z babcia i mezem na 2dni i bylo ok, a taki maluch duzo spi na poczatku i telewizor napewno sie przyda, nawet jako rozrywka przy dlugich karmieniach, dla mnie pierwsze miesiace byly najfajniejsze bo potem trzeba dzecka coraz bardziej pilnowac jak sie juz przemieszcza
 
reklama
Do góry