reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Może się mylę ale wydaje mi się że on chce pójść na łatwiznę, zmieni stanowisko, całe dnie go nie będzie i będzie miał z głowy mnie i dzieci. Wróci pokręci się po domu i pójdzie spać, w nocy nie będzie wstawał no bo przecież rano będzie musiał wstać do pracy...
 
reklama
Fioleczka doskonale Ciebie rozumiem. Gdybym mogła i nie była od niego uzależniona, wyszła bym w tym momencie i trzasnela drzwiami. Myślałam, ze już było miedzy nami dobrze, ale widocznie chciałam, żeby tak było i mi się wydawało. Gdyby nie dziecko, bym go już zostawiła, ale nie dam sobie rady sama, aż drugiej strony nie chce teraz żyć w stresie i płakać, bo muszę myśleć przede wszystkim o dziecku. Z tych nerwów, od rana mam skurcze, ale nieregularne, więc się nie przejmuje...
 
Mając jedno dziecko i będąc bez pracy nie odważyłam się odejść od niego a teraz tym bardziej tego nie zrobię bo co ja mogę bez pieniędzy. Zostane dla dobra dzieci, a on i tak będzie robił co będzie chciał...
 
Zuzzi w Poznaniu z odzdziałem neonatologicznym jest tylko jeden szpital. Jest to typowo ginekologiczno-położniczy, bardzo popularny, maja specjalistycznme sprzęty najwyższej klasy, ale to jest typowa taśmówka. Nikt się Tobą tam nie przejmuje, rotacja jest przeogromna, ludzi jak mrówków - no fabryka!

Natka24, ja nie chce rodziny na oddziale poporodowym, nie zniosłabym również gdyby do mojej sąsiadki z sali zbiegła się kolonia. W Św rodziny niepokoi mnie fakt,że nawet ojciec nie może odwiedzić, ale z drugiej strony nie do końca tak jest. Może przyjechać , ale ja muszę do niego wyjść. On wchodzić na oddział nie może.
Mają też w tym szpitalu zzo, a na Raszei nie, a co wiecej tam cięzko im podać podobno jakiekolwiek znieczulenie. Opiekę poporodową mają z koleii super z tego co słyszałam.

Ewelinka no właśnie szpital zabrania odwiedzin, stawiają na komfort matek i bezpieczenstwo dla noworodków w pierwszych godzinach zycia.

Fiołka doskonale cię rozumiem, wolałabym jego stary system pracy.


Ps dziewczyny jeden sutekl tak mnie boli,że nie wyrabiam, wyglada normalnie, ale sama piżama powoduje ból. Poradzicie coś?
 
Ostatnia edycja:
zdejmij piżamę jak dasz rade to włóż stanik z wkładką na cieknące mleko jak nie przyklej plastrem wkładke - ja mam tak juz jakis czas z wkładką troche lepiej ps sutek nie mozesie o nic obcierac mozesz uzyc tez jakiegos kremu na brodawke powodzenia!
 
Fioleczka miałam wlasnie pisać ze tak to wygląda ze on ucieka do pracy ;/;/ bo wie ze w domu będzie dużo więcej roboty.. a mowilas ze to żadna podwyzka ? przecież tyle to więcej na paliwo pojdzie, a teraz jakies dni wolne chorobowe będzie potrzebowal..
nie wiem moz4ee jakbys to Ty go namawiala na to stanowisko to by zrobil na odwrot ?
 
Lilija w Św Rodzinie nie ma na pewno położnej lakatacyjnej wiec to kolejna rzecz, ktora mnie zniecheca :p

moja znajoma 3 dni temu rodzila i dostala znieczulenie ale nie ZZO juz ledwo sie w szpitalu pojawila takze jest ok pod tym względem. Inna rodziła miesiac temu i też miała znieczulenie i mimo, ze porod zakonczony vacum (grozilo jej zlamanie biodra) to i tak zadowolona

Lilija moze wez posmaruj jakas mascia typu maltan i zaloz stanik i wkladke laktacyjna?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fioleczka moj na miejscu twojego byłby wniebowzięty, bo praca a i tyle wolnego w domu ojeju.. A tz podwyżka to jakas śmieszna bo niedużo to co on sie tak uparł? Mniej w domu bedzie przebywał, mimo ze godziny nie sa złe, ale wolnego juz tyle nie bedzie.. Moze akuku ma racje ze on tak jakby z domu ucieka w prace.. Moze jeszcze uda wam sie spokojnie o tym porozmawiać
 
Do góry