reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

oj ja też spuchłam i obrączka od dawna na szyi wisi...

Evelinka... bez sensu takie pytania. TYlko jak syn mnie pytał "co to" wskazując na rozstępy - to mu spokojnie wytłumaczyłam.. Pociecha taka, ze jak w poprzedniej ciązy mi się rozstępy zrobiły, to teraz ani jednego nowego ;)

A dziś upał i zaduch. pół dnia przespałam, by przeżyć jakkolwiek...

TYlko sok z wiśni w sokowniku się spokojnie robi... dobre i to! :)

A jutro usg, już chyba ostatnie. Strasznie jestem ciekawa jak duży bobas... :)

Olka - teraz rozumiem. Ogromnie jesteś dzielna z tym ściąganiem!!! Może za jakiś czas obie będą równo ciągnęły? bywa i tak... Trzymam kciuki!
 
reklama
Anney no naprawdę tak mówiła położna [emoji16]
Ta opuchlizna to na szczęście rzadkość. Teraz zdjęłam, ale liczę na to, że będę mogła nosić.
To ja się Wam pochwalę! Miałam pierwszy bolesny skurcz [emoji16] Tylko trochę bolało, ale to już nie było twardnienie.
 
Evelinka. Dla mnie od poczatku jesteś bohaterka!!! Z czym sie zmagasz fizycznie, nienwspomne o ciągłym strachu i żebyś chociaż narzekała. Jesteś wspaniała!
 
Haha dokładnie pupui hahaha to samo pomyslałam.
Będziemy krakać hahahaha

Ja sie przespałam, idę poprasować i wtedy ćwiczyć!
 
Natka no własnie mam watpliwości, bo do Poznania mam 30 km, a do Sremu 10. Nie wiem co lepsze. Czy lepiej jechac bliżej, zeby i mój mz miał bliziutko do nas, a szpital taki sobie, nie znam zbyt wielu opinii dot porodówki, byłam oglądać na szkole rodzenia, takie troche lata 80. Masz pokoj rodzinny tani do wykupienia.
Czy jechac do Poznania do Św Rodziny gdzie mają zzo i daja bez mrugnięcia okiem,z tym,że 30 km w jedna stronę i bez wizyt ojca
 
reklama
Papui nie, że się cieszę tylko to coś nowego u mnie [emoji4]
Anney nie było 3, ale mam mega kamień od pół godziny, a wcześniej jak było twardnienie to max 2 minuty i nie aż tak mocno.
 
Do góry