reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Panikara zdrowka dla mlodej!!!
Najwazniejsze ze juz wiecie co jej jest. Napewno leki szybko zaczna dzialac.

Cos sporo naszych dzieci chorych...[emoji19]

Ja z moja w koncu jutro wyjde.
Musze jechac do przychodni po zwolnienie, jak co tydzien i zabiore ja ze soba.
Praktycznie wszystko juz ma suche w strupkach wiec juz nie powinna zarazc. Przynajmniej tak mowila pediatra na ip.
Zreszta jade do przychodni gdzie widok chorego dziecka nie powinien dziwic...
 
Panikara - o kurcze.. Taka temperatura u dziecka jest bardzo niebezpieczna. Dobrze że byłaś u lekarza!

Anney - ehh.. Takie rozstanie było dla Ciebie napewno bardzo trudne. Dobrze że się trzymalas dzielnie!
 
Panikara biedna Marta ale najwazniejsze ze wiecie co jej jest i antybiotyk szybko zadziala.

Cinamona super ze juz sie zasusza wszystko ;)

A ja wlasnie odkupilam za 10 f 3 otulacze z mamas and papas -nowe hehe ;) jeden na zamek a dwa zawijne.. takze mam juz 5 otulaczy i na tym koniec ;)

Jezuuu ile ja mam prasowania ;/;/ nie wiem czy dzis sie za to zabrac .. z jednej strony mi sie nie chce..ale z drugiej musze to i tak podzielic na kilka dni..

Jutro ide z Alexem do lekarza z ta astma.. (sama z cala trojka) pojutrze dentyste mam ja ale tylko mi sprawdza co trzeba leczyc a na pewno trzeba bo czuje.. (tez sama) i w piatek usg i tez sama z nimi ide bo m pracuje.. takze wesolo bedzie do konca tygodnia.

Caly dzien dzis mam skurcze.. zmykam po kklejna dawke nospy i magnezu.
 
Jeszcze mam pytanie bo lekarka radziła tak jak wy żeby na zbijanie temp dawać na zmianę nurofen i paracetamol co 4h. Mi się to.strasznie często wydaje. Co prawda ta temp faktycznie szybko rośnie ale zawsze starałam się więcej okładów dawać a z lekami czekać min 6h.
 
reklama
Do góry