reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Panikara, oby szybko inne objawy wystąpiły, zeby było wiadomo co robić.

Ja w ciemno antybiotyku bym nie podała, bo jesli to wirusowe, antybiotyk tylko pogorszy sprawę.

Gardło ok? Coś ja boli? Uszy warto sprawdzić. Brzuch nie boli?

Wizyta domowa jest super pomysłem.

Biedulka!
 
od 18 są u nas wizyty dyżurne i pojadę na taki dyżur. Jak zobaczyłam 40,6 to zaczęłam się trząść, podałam jej od razu znów nurofen i teraz spadło do 38 i śpi, jak się obudzi to jedziemy, bo się wymęczy :( Właśnie anney nic jej nie boli, do południa miała super humor, teraz już popłakuje bo jest cała spocona, jeszcze u nas w mieszkaniu ciepło jak w saunie :( Okłady oczywiście robię, ale to niewiele daje, pojadę na dyżur to może się czegoś dowiem, choć kiedyś jak miała wysoką gorączkę to nas wywalili i powiedzieli że jak będzie dłużej niż 3 dni to mam przyjechać.
 
Anney a fujj... chyba bym zawalu dostala, mam nadzieje ze tego nie ruszylas ...i sami to wywala ..brr.

cinamona wcale się nie dziwie ze wszyscy do was chcą na wakacje, w końcu za darmochę praktycznie a wakacje full wypas... i w sumie to wspolczuje takigo grafiku, normalnie b&b powinnas prowadzic haha..

jejku jakie wy grafiki wakacyjne macie ! masakra jakas :p
to ja chyba zostane przy malym mieszkaniu :D przynajmniej nikt się na glowe nie pcha hahahaha :D:D:D

lucalew no to super ze jednak do domu :D czyli jeszcze 2 tygodnie :D:D
jejku to jest niesamowite :)

miałam isc robic obiad ale mi się nie chce..

jak m wroci to chyba się spac poloze, bo od 2 nie spie i już mam oczy na zapałki ;/ tylko jak się teraz wyspie to znowu nocka do bani będzie pewnie eh...i takie zamknięte kolo :(

dziewczyny ja mam teraz wielka schize ze mala będzie duza..tak mnie to mierzenie zestresowalo ze wyobrażam sobie porod 5 kg dziecka... a u mnie Alex największy 3400... niech zmierza na usg w piątek i najwyżej cc robia bo boje się ze mnie rozerwie po same plecy hehe.


Love kciuki by wyniki były odbre ;)
Jak synus ?

Akuku dzisiaj zaczęłam 38 tc a za tydzień zacznę 39 tc więc już najpóźniej za tydzień :-)
 
No bo generalnie sama gorączka nie wskazuje na nic oprócz tego, ze organizm walczy z czymś i nic z tego nie miso sie wykluć. Gorączka jest bardzo dobrym odruchem ;)
Wiec dopoki dajesz radę ja zbijać (jak przekracza ten magiczny poziom 39,5) to ja bym bezsensownie sie nie pchała na IP.

Włóż jej palec so ucha, jak ma zapalenie bedzie ja bolało.

Jak zbijesz gorączkę, jak sie mała zachowuje?

Jak lunera mowi, podawaj paracetamol i nirofen na prZemian, to dwie rożne substancje czynne i jak jedna bedzie sie zużywać, druga bedzie działać, przy czym nurofen jest przeciwzapalny.


Moj lulek jest taki, ze ma ma gorączkę dwa- trzy dni i koniec. Zwalcza praktycznie wszystko.

Warto ja chłodzić, ściągaj ubrania, niech na samych majtkach chodzi.
Bidulka!!

Wytrwałości życzę!!
Najgorzej jak dzieci chorują.
(Teraz w Europie dużo bostonki jest, tak swoją droga)
 
Panikara podaj paracetamol na zmianę i zadzwoń po wizytę domowa. Biedna ta Twoja córcia. Tylko skąd nagle taka gorączka. ..

Love- trzymam kciuki za nadania by były ok. Synek fajny taki powazny wygląd ma.

Akuku - ja bym się nie kierowała siatka mi i wielkością ich cm pomiarów. Mkja koleżanka która urodziła kilka dni temu (ona drobniutka bo chyba 150) brzuch miała ogromny, każdy mówił ze dziecko gigant (pierwsze 4kg urodzila) a teraz ledwo ponad 3 ważył.
A gdzie ty w siatka centylowych sprawdzasz wielkość brzucha? Ja z jocha miałam książkowy czyli 40 tydz 40 cm a w 41 tyg urodził się 3350 wiec wielki nie był.

Zuzzi - trzeba bym się wściekła na takiego sprzedawcę. I oddala towar + wysmarowala odpowiedni komentarz.

Ja jeszcze leżę. Na chwilę udało mi się zasnąć. Moja mała latorośl jeszcze spi. Biedak. Chorowitek.

Zaczęły się wielkie wyprzedaże... a ja w domu musze siedzieć :((
 
Anney a Tobie nie smutno tak bez chłopaków? Ja to chyba bym chyba jak bobr na lotnisku ryczała... wiem ,że im z mama w PL będzie super itp.. ale ja nienawidzę rozstań, taka uczuciowa jędza straszna jestem...
 
Ja juz tez po popołudniowej drzemce. Uwielbiam ostatnio takie.
Biedne te wasze chorowitki. Mój młodszy też miał w zeszły weekend gorączke prawie 40 st. Narzekał tylko na bół głowy ale to zapewnw od gorączki. A potem na brzuch. Żadnych innych objawów nie miał. Zbijaliśmy gorączkę na przemian nurofenem i paracetamoloem. Po dwoch dniach przeszło. Nie wiemy co to było. Panikara mam nadz ze twojwj córci też szybko przejdzie. Obserwój co jeszcze dod ja może boleć.
Teżmi się wydaje że te siatki to zupełnie nie miarodajne są. USG bardziej pewne a i tak 100% pewności co do wielkości nie daje. Mój brzuch ogromny a z usg spory ale nie gigantyczny MIsiu.
Dziś miałam tez wizytę u położnej, popytałąm o tą ilość wód moją. Ma mi jutro dać odpowiedź. Brzuszek nic większy - nawet zmalał w pomiarach, ale mały też już mocno wstawiony w kanał. Co do usg to właśnie mówiła ze mały spory - długie nogi i duży brzusio ale główka średnia a wielkości głowy najbardziej się obawiała bo to ona pierwsza wychodzi - największa. więc ok.
Ja pierwszego syna 3800 urodziłam więc teraz na taryfę ulgowa co doporodu nie mam co liczyć. A mała jetem i drobna więc liczę że teraz tez bedzie dobrze. Oby bez indukcji tylko - bo tego najbardziej sie boję Jak nie urodze do 40 tyg tyg to położna mowiła o membrane sweep.

A u mnie cisza, skurcze sporadyczne, mały strasznie nisko ale trzyma sie pępowiny i wyjść nie chce. odpoczywam, spaceruje i dobrze mi tak :D. W sobotę starszy na obóz z harcerzami wyjezdza wiec wielkie pakowanie.
Lucalew to super że juz jakieś konkretne wieści są!!
LOve - twój synuś- piękny !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
No dziewczyny wstałam i doczytałam do końca :)

Macie z tymi gośćmi naprawde ja bym chyba niewytrzymała non stop kogos mieć na chacie i jeszcze sprzątać po nim i na tip top bo to gość ohoho.. Ja lubię gości ale na wieczór posiedzieć pogadać i wypad.. Nie ma to jak spokoj, cisza :)

Lucalew to juz umawiacie sie na konkretna datę? Mi tez tak mówią ze 39t ale ja do tego czasu mam jeszcze cztery tyg wiec czasuuu.. Fajnie ze wychodzisz i jeszcze mozna poleniuchować troszkę w domu..

Oj z tymi bólami kochane współczuje i łącze sie w bólu [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
Widzę ze termin u niektórych juz na dniach wiec oj bedzie sie działo [emoji38][emoji38]

Love mam nadzieje ze wyniki dobre i wypuszcza was juz dp domku :)

A ja wczoraj jak pisałam chyba z 4h snu dajcie spokoj.. Cały dzien chodziłam jak struta a popołudniu mnie dopadła zgaga i niestrawność taka.. Co z tego ze obiad i ze jadlabym oczami jak ledwo pol talerza wcisnęłam w siebie.. Usnęłam koło 9 i do rana spałam z jedna pobudka.. I dzis jak nowo narodzona sie czuje taka wypoczęta :)
A popołudniu mam wizytę i usg, niestety bez mierzenia bo to dopiero za tydzień.. A szkoda bo bym chciała wiedzieć ile warzy juz..

Bunia nie jeszcze nie. Jutro jeśli wyjdę coś więcej mają powiedzieć także się okaże.
 
Do góry