reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Anney bedzie dobrze-musi byc.

Amawell kurcze oby czas w szpitalu szybko minal.. nie mozesz powiedziec ze sobie nie zyczysz zawijania ?

Anney ja spalam cala noc z przerwa na siku. Boli okresowo ale skurczy brak. Uf .

Love zaczyna sie juhu! Oby szybciej poszlo niz ostatnio :)

Bunia wspolczuje i zdrowka zycze .

Masiosia witaj.

Love dawaj znac. Masz mój numer?

Lidia ciesze sie ze czujesz się lepiej.
 
reklama
Boże jaka głodna jestem :D
Miałam dzwonić do nich po godzinie i juz chciałam Dzwonić ze nie ma więcej krwi ale przeczekalam jeszcze z pół godziny i jednak coś poleciało
 
Ja piernicze, ależ mój m ma tempo,zrobiłam śniadanie, kanapki na drogę, i od ponad 30 min.czekam gotowa do wyjazdu, wrrrr. Zaraz się wkurze, nigdzie nie pojedziemy i cały dzień będę wściekła!!!! Sory, wiem, że tu teraz ważniejsze rzeczy, no ale musiałam, bo zaraz zwariuję. Jak do porodu będzie się tak zbierał, to w domu urodze.
 
Anney haha fajnie by było ale jakoś wątpię..
Będę dawała znać, anney mam Twój nr, Akuku twój kiedyś miałam ale nie zapisał mi się, przyślij we wiadomości
 
Najedź sie love [emoji2]

Swoją droga po porodzie tu podają ndkpyszczniehsze tosty ma świecie haha prawda ukanki?
 
Ruda my z Martą naszego nazywamy Księciunio, bo absolutnie zawsze trzeba na niego czekać. Ja wyszykuję siebie i dziecko a on siebie nie ogarnia :)
 
reklama
Do góry