reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
loveboiled oby to nie było nic złego. Pewnie byś się ucieszyła jak byś już urodziła :) W końcu już maluszek bezpiecznie może przyjść na świat :)
Powodzenia, 3mam kciuki :)


Cześć dziewczyny, ja śpię z przerwami od 2 w nocy bo miałam bóle miesiączkowe i dopiero teraz przeszły.
Już wogóle czuje się lepiej, ucho mnie już nie boli, gardło nie piecze :)
I się zastanawiam czy jechać by jutro do rodziców, bo siostra kończy w poniedziałek 18lat :) Moja dużo młodsza siostrzyczka :)
Najwyżej nie pojedziemy na długo, a to tylko godzina drogi jeśli nie ma korków :)
 
Loveeboiled jedz i skonsultuj w szpitalu, kto wie moze to porod, moze czop?

Lidia90 ja bym jechala, to tylko godzinka jazdy a 18stka siostry zdarza sie rylko raz :)
 
Pupui, nie. Jak upieczesz to zrzuc go na ziemie z tych 50-60 cm i wsadz do piekarnika , zostaw otwarty, jak będzie letni wyjmij z formy i zawin w folie. wsadz do lodówki. Pokroj jutro :) swiezy się bardziej kruszy a tak to on troszke zwilgotnieje i usztywni się :)


boooooooooooooże myślałam że o dziecku mówisz uaahahahaha :szok:
 
Love!!!! A nie mowi lam!!!

Lec kochana I melduj mi sie!!


Dobrze bedzoe.

A ja dzis zone update list bo chalked nie nam czas u usiasc fo kompa.
 
No właśnie tak myślę, że pojedziemy, najlepiej z rana by nie jechać w upał, bo w mieszkaniu źle je znoszę, a co dopiero w samochodzie bez klimatyzacji.. na autostradzie.
 
reklama
Jakie Wy tutaj emocje dajecie ;) codziennie coś się dzieje, grunt ze wszystko jest kontrolowane i każda z Was jest pod opieką :*

Ja dzisiaj idę na poprawiny wesela, hahaha :) taka imprezę bardziej plenerowo- grillowa :)
 
Do góry