reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Cina, a może i was jest heviran? Coś przeciwwirusowego,
Nie wiem nawet co poradzić bo moi mieli po 5-6 krost wiec ja tak na prawde nie wiem czyn jest ospa. Bidulka
 
reklama
A moja ma cale cialo. W srode nie wygladalo to tak zle i myslalam ze przejdzie lagodnie. Ale wczoraj po nocy ja wysypalo ze hej.
Kurcze nie wiem do kiedy to swedzi. Czy jak juz pecherzyk peknie to juz nie swedzi czy jeszcze tak.
Poszperam w necie moze znajde jakies info.
 
Cinamona, zaczyna swędzi jak pęknie i się wysusza. Ja smarowania żelem chłodzący i podawała mu zirtec(ten na alergie)
Wg nowej szkoły sugerują żeby nie smarować pudrem bo jest tylko gozej.
 
A ja sie zastanawiam czy by jej w krochmalu nie wykapac? Jesli nadmanganianu nie bedzie?
U nas sie sprawdzalo ale to nie byly ospowe krosty tylko alergiczne.

No i Zyrtec przy kazdej wysypce, 10 kropli rano i wieczorem. Troche usypiac moze, ale to chyba ci teraz nie bedzie przeszkadzac.
 
Blerka - niby lepiej bo przynajmniej wieczorem już sie umie zachować, ale to że mnie w***wie to inna sprawa. Oststnio mu powiedziałam, że nie wiem co się z nim podziało przez te lata...
Czekam aż wyjadą goście, to sie uspokoi, on zawsze *******ca dostaje jak ma ich obok, bo im wszytko wolno.

Wczoraj tylko musiałam ich opierdzielic bo zostawili rozpakowany apap na podnóżku od krzesła a skad Jocha ma wiedzieć, że to nie cukierki (to srebero z tyłu było pozdzierane). I mowie że mają to sprzątać, a A, że to nie jego... noż kurde, to mu powiedziałąm że Alan to jego syn i jeśli on sprzatać nie umie to niech on po nim sprząta....

Brudasy!
Oni nadal śpią a dziś impreza urodzinkowa Josi. O 8.43 rano 3 lata temu przyszedł na świat... i to tak zleciało.....

Dibra jem śniadanie i się zbieram bo musze reszte zakupów do masy tortowej dokupić!!!!

Potem coś koło siebie zrobić bo już nie pamiętam kiedy myłam głowe :p

Miłego dzia kochane!!!!!
 
reklama
Love kciuki &&
Akuku jak się czujesz? Masz jeszcze ten śluz podbarwiony krwią?
Bunia jak u ciebie?
Beatko jak sytuacja?
Cinamona zdrówka dla małej :-*
Blerka przybij piątkę bo ja cały tydzień wegetuję po prostu... Oby w następnym siły wróciły :-)
Anney fajnie że spędzisz trochę czasu z mamą:-) a jak twoje twardnienia? Ustało już?
Panikara to się mąż postarał :-D ja to już nawet nie pamiętam jak to się robi..
Amawell a lezysz w tym szpitalu w którym chciałaś?
Dziewczynom dziś imprezującym udanej zabawy życzę:-)
Witam nową mamę:-)
Pupui ucałuj urodzinowo synka od ciotki:-*
 
Ostatnia edycja:
Do góry