reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Na ostatnim badaniu ciśnienie było dobre a teraz ide w poniedziałek to powiem ze żołądek mnie strasznie boli. I brzuch ciagle twardy.
 
A ja na kazdego pająka zabijam :-)

Wczoraj w miescie skręciłam sobie nogę, przewracałam, i zrobiłam sobie dziurę spodnie. kostka mam spuchniete, ale nałozyłam na nim lód, i mam nadzieje ze zejdzie. Poza tym dam radę pochodzic, wiec nie jest tak tragedii. Ale bolało jak cholera. Z kostką mam problemy, skreciłam juz ze 10 czy 20 razy, bo zerwane wezadło 2x , miałam operwowane i trzeba było uwazac. (niestety uroki siatkiarka)

Do szpitala pojechałam, by sprawdzic czy z dzieckiem w porzadku, sprawdzili tylko dopplera, wszystko ok, i to tyle. eh NHS...
 
Właśnie na tych ostatnich zajęciach oprócz ćwiczeń z fizjoterapeutką mieliśmy pielęgnację niemowlaka. Myślę, że naprawdę warto było chodzić i dobrze, że u nas miasto finansuje te zajęcia.

Dzwoniłam dzisiaj do Urzędu Dzielnicy, dowiedzieć się o dokumenty potrzebne do becikowego - jakby którąś z Was interesowało, to opisałam w wątku o dokumentach.
 
Mam ochotę na ciasto z malinami i pianka budyniowa.... Mniam. Muszę upiec. Nie czuje sie za dobrze, ale trzeba sie za coś zabrać bo sie zanudzę.
 
reklama
Do góry