reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Anney - ech Bidulko... juz niedługo...

ja się czuję okropnie dziś. jak gruba świnia. co nie przeszkadza mi w pochłanianiu rurek z kremem. to już chyba z tej bezsilności. jade zaraz na ryby.
 
Sciagam mleko i podaja jej w butelce. Na razie nie sa to ogromne ilosci ale mysle ze wszystko sie rozbuja. Pielegniarki chwala mnie ze systematycznie i spore ilosci pokarmu malej przynosze no i ze jestem samodzielna, ze sporo sie ruszam. No ale na drugim koncu korytarza lezy moj mały wielki motywator☺
 
Borysiątko, super!!!! Jestem pełna podziwu!!! Brawo dla Ciebie i byle tak dalej!!!! A laktacja się rozbuja!!!!!

My coniedzielny flomarkt/car boot zaliczony. kilka rzeczy kupilam dla Josi i Olusia też.... no i tym sposobem znow pranie, wiec Akuku smialo moge Ci reke podac.

Pan bukiet pojechał po rame łóżka i stoliki, a że ma kawałek to licze że za jakieś 2h wróci. Przynajmniej cisza i spokój, strasznego mm nerwa na niego. egoista jeden.

Goście zajęli się rozpalaniem przygotowaniem i rozpaleniem grila. Bedzie pyszny obiad dziś.

Ja w tym tyg musze przesegregowac rzeczy po Josi, odnalazlam je na strychu teraz tylko zneisc i posegregowac i prac....
 
Anney to są słowa lekarzy którzy pracują na Zaspie ....żeby unikać jak ognia. Nie mniej i tak mam tam najdalej.... po 3 jest tam remont cały czas i raczej nie mam ochoty rodzić w warunkach do tego niezbyt przystosowanych.
Dochodzą jeszcze opinie znajomych które rodziły i dzięki - spasuje :)

Ciuszki miałam już poprasowane i ułożone, ale mi dowieźli kolejną serię która się przyda bo tego rozmiaru mam najmniej :D Będę bawić się od początku :szok: ale uuuuwielbiam prasować ^^


Akuku do prasowania najlepiej jakiś film który znasz i uwielbiasz... wiesz co było więc lekko pójdzie :-D


Dziołchy nie mam miejsca na łóżeczko... :D może pod sufitem powiesze... hmmmmm:baffled:
 
reklama
Wlasnie ukladalam ciuszki malej do szafy ;) i ma butow tyle ze do kazdej kiecki inne! Prawdziwa kobieta ;)
Zastanawiam sue czy prac opaski na glowe ?

Dzis na obiad pieczone ziemniakk i kurczaczek.

Ja ostatnio slaby apetyt mam i 2 kg w dol jestem.. ale sie ciesze bo u mnie nadwaga...

Ja chyba bardxiej od segregacji w dokumentach nie lubie segregowac ciuchow.. bo a moze sie przyda wrrr.
A to juz zniszczone czy jeszcze nie ? Jakos nie ogarniam tych szmat ;)

Mimo nie wyspania dzis sie lepiej z m dogaduje wiec moze sie nie pozabijamy przed porodem. Dobrze ze tak malo czasu zostalo.
A i moj mbtez sie nie moze doczekac jak urodze.. bo sam stwierdzil ze ja po porodzie mam przyplyw energi i taka rozpromnieniona chodze.. haha

Dobra zmykam nakladac zarlo ;)
 
Do góry