reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Blerka no to masz o czym myślec.. W sumie nie wiem co bym wybrała, bo każdy z nich ma dobre i gorsze strony..

Loveboiled ja tez balsamuje noi i mimo ze przyjemnie to i tak spuchnięte ..

Anney to prawda z tym zzo i narkoza.. Wszystko ma jakieś albo moze mieć jakies konsekwencje zdrowotne. Nigdy nie wiadomo co akurat nas spotka.. I potem sie mecz o odszkodowanie i ze zdrowie podlo. Powiem ci ze ja nawet o tym myślec nie chce bo bym sie zadręczyła. Każda ingerencja w organizm cos powoduje nawet ciąża ..

Lidia rozstaliście sie ? Powiem ci ze takie decyzje zawsze sa trudne ale to dlatego ze chce sie dobrze dla siebie, bo to my (i teraz nasze dzieci) sa najważniejsze. Ja tez kilka razy chciałam odejść bo juz nie wytrzymywałam momentami takie były akcje, ale zaszłam w ciąże i jakos to sie poukladalo. Mam nadzieje ze tak juz zostanie ale niczego nie da sie przewidzieć. Czasami (z doświadczenia opowiadających koleZanek zdradzanych, oszukiwanych itp) powiem ze mieszkamy z kimś i wydaje nam sie ze go znamy w 100% i w ogień za nim skoczymy ale tak naprawde nie wiemy nic ale wiemy "nie wszystko"..
Mimo wszystko mam nadzieje ze jakos moze uda wam sie to poukładać a jeżeli nie "wam" to tobie [emoji106]
 
Masakra pisze i pisze i odpisuje i *uj ! Wcina mi posty w połowie albo wcale alem zła!!!

Ale pisałam ze ze doszłam przed chwila do strony z Sann i jeju ucieszyłam sie okropnie !! Mam nadzieje ze czujecie sie dobrze !!! [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] aaaaa zaczęło sie !!!!!!
 
Swoją droga tam sie rozpisalyscie ze dla mnie nadrobić jeden dzien to godzina czytania !!! :p ciotki nie macie widzę co robić :D
 
Czasami (z doświadczenia opowiadających koleZanek zdradzanych, oszukiwanych itp) powiem ze mieszkamy z kimś i wydaje nam sie ze go znamy w 100% i w ogień za nim skoczymy ale tak naprawde nie wiemy nic ale wiemy "nie wszystko"..
[emoji106]

Ja mogę sie
Podpisać.
Po rozstaniu wyszło wiele kwiatków, o których zielonego pojęcia nie miałam.
Kiedyś bym dała sobie rękę odciąć za kijefo ex.
Po 4latach małżeństwa nie widziałam w tym
Xwieku cienia tego, którego znałam nawet rok
Wcześniej.
 
reklama
A mi wyszedł rozstęp koło pępka !!!! Taki mały ale no jak go nie zauważyć !!! [emoji32][emoji24][emoji32]

I wczoraj miałam golenie haha i powiem wam ze moj to robi tak sprawnie ze raz dwa i po sprawie.. Ale wkoncu nie musiałam go namawiać bo sam zapowiedział ze az strach zaglądać taki las wiec tylko mi było nogi rozłożyć haha :D

Powiem wam ze widzicie porody sierpniowej uważam Za otwarte :) [emoji7][emoji7][emoji7] ale ja to sie boje jakby mnie wcześniej rozłożyło.. Ale to tak ze nie chce o tym myślec nawet.. Czy to prawda ze o moze byc dziedziczne w sensie np jak rodziła matka tak córka czy cos takiego? Tzn np po terminie czy przed? Ja juz mam chyba jakies myśli dziwne.. Zwłaszcza od wczoraj jak zauważyłam ten kawałek czopa to juz panika i mowię mojemu ze w weekend ma pokój małego doprowadzić do porządku bo chce juz wszystko układać i prac..
 
Do góry