reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ojej Olka jaki słodki uśmiech!! No rozbrajający!! [emoji7]

Bunia cały tydzień się oszczędzałam żeby na wesele było z plecami ok. No i jak już się tak szykowałam do tego ślubu to nie myślałam o plecach tylko się bawiłam. I powiem szczerze że jakby mi lepiej po tych wygibasach? Chyba sobie rozgimnastykowałam te plecy. Lepiej się czuję jak się poruszałam.

A ja zaraz się zaczynam ogarniać i lecę podglądać Juniora!![emoji7][emoji7][emoji7][emoji16]
 
reklama
Loveboiled - mnie gin się kazał nie przejmować przybiera niem na wadze* tym bardziej, że od początku ciąży mam 2,7kg na plusie, a dzidziuch waży juz 2kg ;)

Dziewczyny- potrzebuje kiecke na wesele... na za dwa tygodnie. Gdzie kupić coś eleganckiego w czym się nie spoce i będę w miarę elegancko wyglądać. Rozmiary raczej duże -44. Może macie jakieś adresy na Śląsku?
 
Ja wczoraj odstawilam ta luteine i w nocy dostałam takiego bólu jak na okres brzuch i plecy. Zwinelam się w kłębek i tak lezalam. I sobie myślę ocho zaczynają się przepowiadajace. Jednak lepiej byc przygotowana.
 
werci ja byłam teraz na weselu i sukienkę kupiłam w m1 w czeladzi. Nie pamiętam jak się ten sklep nazywa, ale jest prawie na końcu, na rogu i sprzedają tylko sukienki wizytowe. Mają dużo fasonów litery A, a mnie akurat na tym zależało.
 
Betako ja tez juz jak pisalam jestem spakowana. Dzisiaj doszla paczka z zamowieniem z apteki gemini i właśnie skonczylam dopakowywanie torbe. Jeszcze biustonosze musze dopakowac ktore sie susza no i wode, ladowarke, dokumenty, leki to juz jak bedzie godzina zero.
 
Kurcze zazdroszczę Wam tej niemal pełnej gotowości, u nas jeszcze totalny nieład, także Blerka nie jesteś sama. Mam nadzieję, że uda nam się do końca mies.ogarnąć ten przeprowadzkowo-remontowy bajzel.
I chciałam Was uprzedzić, skusiłam się promocją i towarzyszącym mi ostatnio poczuciem dyskomfortu higienicznego i kupiłam Lactacyd fresh i jak zwykły jest super, tak tenmocno chłodzi i wręcz szczypie. Nie polecam, wiem, że im mniej tym lepiej i noe wiem po co kombinowałam.
 
Ja też nie jestem gotowa z wyprawką ani tym bardziej spakowana do szpitala, ale nie martwię się bo mamy jeszcze dwa miesiące. Za jakieś 3 tygodnie chciałabym już mieć wszystko.
Ja ostatnio kupiłam płyn dla kobiet w ciąży i w okresie połogu ale nie mam pewności jakiej firmy. Mogę sprawdzić i Wam napisać jak wrócę z usg. Jest ok.
 
reklama
Ja tez jeszcze niespakowana i niegotowa. Ba! Jeszcze nie zamówiłam i ciuszków nie poprałam. Ale teraz gorący czas na studiach więc mam inne rzeczy na głowie.
 
Do góry