reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

Dieta przeciwzapalna głównie i suplementacja dobrana pode mnie plus fizjoterapeuta uroginekologiczny. Jestem świeżo po laparoskopii więc teraz mamy największe szanse bo ogniska sa usunięte. Podaje się jeszcze encorton, ale na razie się nie zdecydowałam na niego. Dziewczynom z endometriozą udaje się zajść. Chyba, że jeszcze immunologia u nas leży, ale na razie tego nie badaliśmy.
Mi w ciąże właśnie udało się zajść trzy miesiące po laparo, także kciuki trzymam mocno! A orientowałaś się już jakie suple są pomocne przy endometriozie?
 
reklama
Mi w ciąże właśnie udało się zajść trzy miesiące po laparo, także kciuki trzymam mocno! A orientowałaś się już jakie suple są pomocne przy endometriozie?
Duże dawki magnezu, kwasy omega, DHA, kurkumina, inozytol, resweratrol (tego akurat nie biorę) plus dużo lekarzy zleca progesteron, na razie też nie wróciłam.
 
@Kosinka94 Chyba Ci już odpisywała w tym temacie. Ja też brałam jakiś czas temu i średnio się po nim czułam. Mocno wpływał na pogorszenie nastroju.
Tak, ale zastanawiam się skąd to częstsze bieganie do WC i rozwolnienie, zaczęłam ostatnio brać Ferisan pregna (żelazo) i nie wiem czy bardziej nie po tym leku mam biegunkę niż go duphaston
 
reklama
Wybaczcie zniknęłam na Mazurach 😊 Musiałam chyba trochę odpocząć bo tak sikałam na te testy i tak liczyłam na sierpień bo to w sumie rok temu podjęliśmy decyzję o tym, że chcemy już zacząć się starać. Do tego mi tak mężu nagadał, że tylko w telefon klikam to wyklikałam nam nocleg w hotelu na długi weekend. Następnego dnia się spakowaliśmy zabraliśmy rowery i pojechaliśmy sobie w świat. Spędzamy razem aktywnie dużo czasu i nie mam kiedy podbijać statystyk 😁 Ale obiecuje, że jak wrócę to wrócę i tu 😎 Dziś nie dość że upał, ledwo żyję, dałam sobie w kość. Rower 50 km, basen i sauna. Tak się napaliłam po ostatnich Waszych tematach na te termy, więc wjechały termy! 😁 Sikałam na patyk rano ale biało, to sobie pozwoliłam i zrobiłam pełen chill, czuję, że i tak nic z tego nie będzie w tym cyklu, jutro nasikam jeszcze dla zasady chyba, że planowo przyjdzie @ i nie zdążę. Dam znać! We wrześniu mamy rocznicę i mam nadzieję na inny finał, także odpoczęłam, przetrawiłam to już i bez smuteczków lecimy dalej! ☺️
czekam na wieści! No i wracaj do nas :)
 
Do góry