reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

reklama
Hej! Nadrobiłam wszystko i aż byłam zdzwiona, że tak mało było do nadrabiania. Wszystkie odpoczywają? :)

W ogóle to dziś tak ładnie, słonko, latko, fajnie, ale jakoś mam wrażenie, że tak depresyjnie i jesiennie wokół...
 
Dobrze, że już po! Odpoczywaj. A jakie dalsze plany? Masz jakieś zalecenia odnośnie endo?
Dieta przeciwzapalna głównie i suplementacja dobrana pode mnie plus fizjoterapeuta uroginekologiczny. Jestem świeżo po laparoskopii więc teraz mamy największe szanse bo ogniska sa usunięte. Podaje się jeszcze encorton, ale na razie się nie zdecydowałam na niego. Dziewczynom z endometriozą udaje się zajść. Chyba, że jeszcze immunologia u nas leży, ale na razie tego nie badaliśmy.
 
reklama
Do góry