reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

reklama
@Mimi94 gratulacje! :)

Mój mąż ma w tym tygodniu nocki, a mnie wg apki powinna jakoś teraz wpadać owulacja, więc będziemy sę musieli jakoś pogimnastykować, żeby zgrać się czasowo 😕
Jakie plany macie na jutro? My gdzieś byśmy wybyli, ale zniechęca nas wizja tych tłumów...
 
Dobrze wspominasz SN?
Hmmm dobrze to bym nie szalała ;) Ale nieźle, nie będę wchodziła w szczegóły, ale napiszę tylko, co mnie zaskoczyło. Rzeczywiście wyrzut oksytocyny musi być ogromy, bo dosłownie chwilę po porodzie już nic nie czułam, a myślałam, że to tylko takie gadanie, żeby ludzi nie zniechecać do SN ;)
 
@nudella gdzie Ty się podziewasz? 🧐
Wybaczcie zniknęłam na Mazurach 😊 Musiałam chyba trochę odpocząć bo tak sikałam na te testy i tak liczyłam na sierpień bo to w sumie rok temu podjęliśmy decyzję o tym, że chcemy już zacząć się starać. Do tego mi tak mężu nagadał, że tylko w telefon klikam to wyklikałam nam nocleg w hotelu na długi weekend. Następnego dnia się spakowaliśmy zabraliśmy rowery i pojechaliśmy sobie w świat. Spędzamy razem aktywnie dużo czasu i nie mam kiedy podbijać statystyk 😁 Ale obiecuje, że jak wrócę to wrócę i tu 😎 Dziś nie dość że upał, ledwo żyję, dałam sobie w kość. Rower 50 km, basen i sauna. Tak się napaliłam po ostatnich Waszych tematach na te termy, więc wjechały termy! 😁 Sikałam na patyk rano ale biało, to sobie pozwoliłam i zrobiłam pełen chill, czuję, że i tak nic z tego nie będzie w tym cyklu, jutro nasikam jeszcze dla zasady chyba, że planowo przyjdzie @ i nie zdążę. Dam znać! We wrześniu mamy rocznicę i mam nadzieję na inny finał, także odpoczęłam, przetrawiłam to już i bez smuteczków lecimy dalej! ☺️
 
Ostatnia edycja:
@Mimi94 gratulacje! :)

Mój mąż ma w tym tygodniu nocki, a mnie wg apki powinna jakoś teraz wpadać owulacja, więc będziemy sę musieli jakoś pogimnastykować, żeby zgrać się czasowo 😕
Jakie plany macie na jutro? My gdzieś byśmy wybyli, ale zniechęca nas wizja tych tłumów...
U mnie plan najgorszy z możliwych... Idę do pracy 😅
 
reklama
dobra tam, nie liczy się ilość, a jakość :) więc możecie mniej pisać, ale za to macie wysikać pozytywy 😁
Moja 💩 dla podbicia statystyk ma super jakosc 😂😂
Dzień dobry dziewczęta
Wink Bu GIF by Buuuilustraciones
 
Do góry