reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

Wczoraj wieczorem wróciłam od teściów. Był i górski spacer (choć krótki) i wylegiwanie się na leżaczkach.
Muszę się jednak przyznać bez bicia, że nie ani wyznaniowych przysiadów ani innych ćwiczeń nie robiłam. Za to większość czasu spędziłam z obciążeniem w postaci dwu i cztero-latki, które niemal ze mnie nie schodziły, wiec może to będzie jakimś usprawiedliwieniem 😉
 
reklama
Miśki, trochę mniej mnie tu bedzie. Troszkę czuję się przytłoczona i potrzebuję detoksu. Wpadnę dać znać jak moje testowanie pod koniec sierpnia. Trzymajcie się 😘 jak nabiorę sił to wrócę.
 
Ostatnia edycja:
Siedzę już na oddziale. Czuję się jak w prywatnej klinice. Już jakieś wywiady robią, badania. Zaraz kroplówka. A ja chciałam tylko zrobic HSG... 😂
Powodzenia 🤞🏼🤞🏼
Miśki, trochę mniej mnie tu bedzie. Troszkę czuję się przytłoczona i potrzebuję deotsku. Wpadnę dać znać jak moje testowanie pod koniec sierpnia. Trzymajcie się 😘 jak nabiorę sił to wrócę.
odpoczywaj i wracaj do nas z dobrymi wieściami, trzymaj się 🍀
 
Siedzę już na oddziale. Czuję się jak w prywatnej klinice. Już jakieś wywiady robią, badania. Zaraz kroplówka. A ja chciałam tylko zrobic HSG... 😂
powiedz im, że mają się pospieszyć, bo o 14 koleżanka ma rzęsy i będzie przez 2h niedostepna, więc koniecznie musisz dać jej znać PRZED 14, że jajowody piękne i drożne
 
reklama
Wczoraj wieczorem wróciłam od teściów. Był i górski spacer (choć krótki) i wylegiwanie się na leżaczkach.
Muszę się jednak przyznać bez bicia, że nie ani wyznaniowych przysiadów ani innych ćwiczeń nie robiłam. Za to większość czasu spędziłam z obciążeniem w postaci dwu i cztero-latki, które niemal ze mnie nie schodziły, wiec może to będzie jakimś usprawiedliwieniem 😉
no nie wiem czy usprawiedliwię 😁
 
Do góry