reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

reklama
Dziś 11 DC. Premom wczoraj powiedziała że test owu ma 0,11 a dziś że 0,06 😔 czyli praktycznie nic się nie dzieje na tą chwilę 🙈
nie martw się na zapas, nie wszystkim owulaki stopniowo ciemnieją. Zdarza się tak, że jest nic nic nic i nagle pik. Dobrze kojarzę, że Ty kupiłaś horieny? One w ogóle bardzo słabo się wybarwiają.

Jak jesteś 11dc to ja już bym zaczęła robić dwa razy dziennie, albo i trzy.
 
nie martw się na zapas, nie wszystkim owulaki stopniowo ciemnieją. Zdarza się tak, że jest nic nic nic i nagle pik. Dobrze kojarzę, że Ty kupiłaś horieny? One w ogóle bardzo słabo się wybarwiają.

Jak jesteś 11dc to ja już bym zaczęła robić dwa razy dziennie, albo i trzy.
O dziękuję 😁 tak, mam horieny. Jakąś dużą paczkę znalazłam i stwierdziłam że będę miała na próby. To zatestuje dziś jak z działki wrócę. Tam nie bardzo jest jak zrobić taki test po kryjomu a nie bardzo chce żeby wszyscy wokół wiedzieli że się staramy.
Żałuję że w tamtym cyklu nie mierzyłam temperatury ani nie robiłam owulaków. Czuję się trochę jak dziecko we mgle 🙈
 
reklama
Do góry