reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

reklama
Ja dzisiaj osiągnęłam wagę - I cel i założenie od poczatlu było takie, że będę świętować te wagę pizzą. Ale, że w zeszłą niedzielę wjechała pizza jako motywator, żebym wstała z łóżka, to już dzisiaj stwierdziłam, że nie będę zamawiać...

Ale jeszcze 2,5kg i jadę na maczka, chyba, że w środę po wizycie będzie psychicznie źle, to wtedy sobie nie będę niczego odmawiać 😅

I jutro idę na rzęsy! Ale tym razem na wiekszą objetosc, będę mieć wypasione wachlarze 😁
Oczywiście proszę foto 😁
Jestem z Ciebie dumna, że tak dobrze Ci idzie zrzucanie wagi 😍
 
Może i mogłam. Ale kiedyś za każdym razem jak byłam na diecie (jakiejkolwiek) to wystarczyło jedno odstępstwo i strasznie trudno było mi wrócić do diety. Więc boję się, że jak na zbyt dużo sobie pozwolę to będzie mi jeszcze trudniej, a poza tym ucierpią na tym moje wyniki.
Od jednej pizzy jeszcze nikomu dupy nie rozerwało 😊
 
A mnie nie śmieszy CC na życzenie. Jedna może panicznie bać się pająków, druga porodu. A nawet jeśli nie strach jest powodem to kazda z nas ma prawo decydować o swoim ciele. Polska ma najgorsze statystyki w Europie jeśli chodzi o notoryczne nacinanie krocza bez wskazań i brak współpracy ze strony położnych jeśli chodzi o pozycje wertykalne.
Paniczny strach moim zdaniem jest uzasadnieniem do CC. Ja mówię o kaprysie trochę pustych lali, które prawie nic nie jadły w ciąży bo się bały o swoją figurę, a CC było u nich dlatego, że chcą być ciasne dla swojego faceta. W tym wszystkim nie było ani jednej myśli o dziecku i jego dobru. Tylko "ja i moje ciało". Takiemu podejściu mówię kategoryczne nie. I żeby nie było - znam takie dziewczyny niestety.
 
reklama
Do góry