reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

reklama
Trochę odejdę od tematów staraczek 😀 czym się zajmujecie dziewczyny? Ja obsługuje klientów w języku hiszpańskim
Ja jestem analitykiem w korpo xD
Kiedyś się uczyłam hiszpańskiego sama i uważam, ze jak na samouka dużo się nauczyłam :D a mój mąż umie biegle hiszpański i jak zdawał maturę rozszerzoną z hiszpańskiego to na sali był on jeden i 3 osobowa komisja
 
Kochana, a u Was jest jakiś problem? Czy dopiero zaczynacie się wgłębiać w temat i szukać?
Zaczynamy się wgłębiać w temat we wrześniu idę do mojej ginekolog powtórzę jeszcze lh i fsh tym razem w odpowiednim dniu cyklu i zobaczymy . Jak byłam u niej ostatnio to ogólnie mówiła że wyglada wszystko Ok ale jak bd problem to mam do niej przyjść to bd działać zobaczymy co teraz mi piwie może mojego wyślę na badanie nasienia
 
Super, zaraz mi miną 3 tygodnie i jestem bardzo zadowolona. Ja od lockdownu się praktycznie nie maluje, rzęsy też od święta malowałam, a teraz jak mam te sztuczne rzęsy, to się super czuję. Bo makijażu nadal nie mam, nic mi nie spłynie, nie rozetrze się, a oko zrobione.

Teraz w przyszłym tygodniu idę, ale postanowiłam sobie dowalić więcej tym razem 😁
Rzęsy to świetna sprawa szczególnie w wakacje nosiłam przez 3 miesiące ciągiem ale chwilowo musiałam przestać bo moje naturalne nie dają rady więc wjechał olejek rycynowy 😜
 
A ja jak na złość jeszcze dostałam infekcji a tyle czasu miałam spokój . Muszę to wszystko szybko ogarnąć bo w tym miesiącu tak mi cykl przypada ze płodne wypadają dwa razy tylko dzielą się mi imal ie z następnym miesiącem .
 
reklama
Mój cień... 5dpt
 

Załączniki

  • 2015c6ca-b5d8-4d92-ac95-e48a40881852.jpeg
    2015c6ca-b5d8-4d92-ac95-e48a40881852.jpeg
    57,4 KB · Wyświetleń: 130
  • dafef6af-bea2-481e-8c2a-6084c5104d41.jpeg
    dafef6af-bea2-481e-8c2a-6084c5104d41.jpeg
    57,4 KB · Wyświetleń: 128
  • IMG_20230812_074127.jpg
    IMG_20230812_074127.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 125
Do góry