reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

Dziewczyny! Nie wytrzymałam do soboty i zrobiłam dziś test. Po zakropieniu (płytkowy) było widać druga kreskę jasna ale widocznie. Ale im dłużej test leżał i "schnął" tym bledsza była kreska a po 5 minutach już tylko cień cienia o ile sobie go nie wymyśliłam. Zaczynam lekko dostwać do głowy szczerze mówiąc 🙈
Powtórz sobie jutro 🙂 na spokojnie. Trzymam kciuki 🙂 możesz też polecieć na betę i będzie dzisiaj wszystko jasne
 
reklama
Ja dziś zarządziłam dzień prania. Jakoś ładniejsza pogoda się zapowiada, a sterta przez te deszczowe dni urosła bardzo 🥴
 
Ja dziś zarządziłam dzień prania. Jakoś ładniejsza pogoda się zapowiada, a sterta przez te deszczowe dni urosła bardzo 🥴
my kupiliśmy tej zimy suszarkę bębnową i to był strzał w dziesiątkę, dzięki temu jednego dnia mogę ogarnąć wszystkie prania, które się zebrały np przez 2 tyg, polecam bardzo
 
Ja sobie też dzisiaj skinęłam i się sfilmowałam migrujacą kreską, na końcu się okazało, że zalałam i taki to morał tej historii 🤷‍♀️ 🤪
P. S. Dzisiaj mi się śniło, że spaliła się chata sąsiadów 🙈
 

Załączniki

  • PhotoCollage_20230809_121854491_edit_1149002922364776.jpg
    PhotoCollage_20230809_121854491_edit_1149002922364776.jpg
    424,4 KB · Wyświetleń: 84
reklama
No i wykrakane 🤣 doktorek na urlopie, wraca we wrześniu 🙈 no więc na monitoring nie pójdę, ale dowiedziałam się że bez problemu we wrześniu mogę iść 🥴 ale do września to może już będę brzuchata. 🙈 Tak więc liczę dziewczyny na Waszą pomoc w interpretacji temperatury i wyznaczeniu owulki 🙈
 
Do góry