reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

kolorowa kredka gratuluje
czesc dziewczyny ja tez podwojna jeszcze jestem :)
co do darcia na porodowce to ja sie darlam jak szalona  ;D a znieczulenia to ja sie boje u nas w polsce piani i niekompetetni lekarze grasuja jeszcze cos mi narobia juz wole sie drzec. Diabełka to ja takiego z tych filmow mam wlasnie dlatego tak zadko tu u was jestem  wiem ze to moja wina ale teraz mam zamiar to drugie wychowac na aniolka , kazdy sie uczy na bledach  :) dzisiaj jestem w dobrym chumorku nakupowalam malemu ubranka w H&M  sliczniutkie  :) polecam bo są sliczne i w miare nie drogie .Mojemu małemu tez sie nie spieszy ale moj ma czas . ja tez mam tescoiowa na karku ale za to codziennie  :mad:
pozdrowiam was gorąca
kasia
 
reklama
maleństwo doszło dzięki wielkie molestuję męża żeby w pracy mi wydrukował :)

zuzaczek  Bogucha extra facet no i ten tatuaż   ::)  super masz synala

a jeśli chodzi o cole, to ja jestem chemikiem z wykształcenia i miałąm też zajęcia o żarełku ;D i wierzcie mi gdyby się piło cole codziennie po pół litra to żeczywiście zaszkodzi, ale raz na jakiś czas, nawet dwie, trzy szklankeczki na tydzień nie zaszkodzą, zresztą jest dobra na wszelkiegorodzaju zatrucia, nawet lekarz mi mówił, jak sie strułam cola i suchary ;D także spoko, można czasem sobie podpić
 
kasia potwierdzam ubranka w H&M sa super ;D ja jeszcze znalazłam sporo fajnych ubranek na allegro w zestawach, są i nowe zestawy i używane ale naprawdę ekstra polecam jak macie nie kupioną wyprawke
 
żużaczek synek twój to niezły przystojniak :-) 

gaga hihih o to samo molestuję mojego męża, może wkońcu się złamie......

anda55 współczuję takiego pytania hihihi mnie też by zatkało.....
 
taniej wychodzi kupic nowe ciuszki H&M w sklepie , na allegro sa o 15 zł drozsze wiec jesli macie u siebie taki sklep to lepiej w nim no a po za tym wiekszy wybor mozna oszalec i zaszalec ;D
manda ja tez pije fante( z umiarem) woda ktora jest teraz dla naszych skarbow najzdrowsza mojemu dziecku nie podchodzi i mi tez ble :)
kasia
 
A mi najbardziej wchodza soki tylko pomaranczowego pic nie moge bo sie w nocy budze z okropna zgaga no iwtedy musze wypic litr wody, troche mi pomaga. Mam pytanko jak sie dziecko urodzi to jak najlepiej je klasc no brzuszku Czy na pleckach?
 
reklama
Ja najczęściej układałam małego na boczku .Tak mi się wydaje, że to najbezpieczniej , ale nie wiem, jak teraz zalecają. :D
W mojej rodzinie dwie dziewczynki urodzone rok po roku od początku spały na brzuszkach - napatrzeć się nie mogłam.
A czy zamierzacie dziewczyny kłaść maleństwo na poduszce, czy zupełnie na pałsko? Niby zalecają na płasko, ale ja mam wrażenie , że dzieciątku wtedy jakoś niewygodnie. Kupiłam na allegro taką bardzo płaską polarową podusię i chyba ją podłożę pod główkę. :laugh:
 
Do góry