reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
Za przeproszeniem, pieprzenie głupot z tym opuszczaniem brzuszka i zmiejszaniem zgagi!!! To chyba ten brzuch na kolanach trzeba by było nosić O0 Masz rację na 100% to był jakiś facet.

Zawsze uważałam że słowianki są naprawdę ładne a teraz jeszcze widzę że od paru lat zaczęły dbać o siebie /bynajmniej większość/ słyszałam juz wiele opini o amerykankach - że są grube, ale to samo jest w Anglii, Niemczech itp/ Moja bratowa jak przyjeżdza z mężem z Niemiec to mało że mu nie zabrania oglądania się za dziewczynami to wręcz ma na to pozwolenie, twierdzi że raz na rok dobrze mu zrobi popatrzenie na ładne dziewczyny bo w Niemczech i Luksemburgu nie ma na to szans. Koleżanka z Londynu mówi że z daleka widać Polki i Białorusinki po prostu ładne i zadbane dziewczyny. Miłe to jest, a my jesteśmy podwójnie śliczne !!!
 
zuzaczek dzięki ;D już mi lepiej, ta pogoda mnie dobija, ale już ok
własnie wóciliśmy z mężem z 3 godzinnych zakupów, które skończyły się zestawem w McDonald's, taka ze mnie zdrowo odżywiająca sie matka, nogi mam jak balony po tym łażeniu i bolą jak cholera - nie mamy auta więc dreptaliśmy nogami i MPK ale to dobrze może coś ruszy po tym chodzeniu

kobitki ja polecam na zgagę coca-cole mi pomaga tylko to, mój mąż stwierdził że ciężarnym cole powinni refundować ;D

ciekawa jestem co mi w poniedziałek powiedzą na ktg,

maleństwo gdyby udało ci się przesłać to podaję adres agachem@o2.pl ja strasznie lubię oglądać te programy, ale tak sobie myślę czasami że trzeba mieć nieźle narąbane do głowy żeby z własnych dzieci wychodowac takie potworki ;D
 
gaganie ma sprawy postaram ci się przesłać, ale nie wiem czy się uda- zawartośc 263 stron :-) a mam nadzieję, że ja niebędę miec takiego potworka hihihihi
 
dokłądnie to sie fajnie ogląda ale takie diabły w domu to porażka, ale jak widac to wina rodziców, jak się rozpóści takiego malucha to potem chodzi po głowie i wszystkich ustawia ;D
 
gaga o dziwo poszło bez problemu- mam nadzieję, że i bez problemu dojdzie....jak się dokształcimy to może małych potworków nie będziemy mieć hihihihih
 
Syn juz jest w domu... ;D ;D Stan jak na zdjęciu:

bb5ix.jpg
 
Cola niezdrowa , to i pewnie fanta też , a jest w tej ciąży moim ulubionym napojem.To straszne, ale tylko ją bym piła. Taka ze mnie matka.
Wczoraj , gdy zasypiałam z moim synkiem ten zapytał: "kurde mamo, a po co Ci właściwie to drugie dziecko?" Normalnie mnie zatkało i ..... w sumie to nie wiedziałam, co mu odpowiedzieć.Tak mnie zażył. :o :o :o
Zawsze on taki tatusiowy, a teraz jak wie, że pójdę do szpitala nagle zechciał, bym go usypiała i uspokajała(dla przypomnienia- skończył 8 lat)Niezłe,nie? :D
 
reklama
żużaczku
Mój syn zobaczył Twojego na zdjęciu i pyta, czy ten tatuaż jest zmywalny, bo teraz jesteśmy na etapie-on chce tatuaż , a ja niebardzo się godzę. :D :D :D
W ogóle to synek do Ciebie podobny, a ja jestem śniada, mam czarne włosy i oczy, a mój syn to czysty ojciec-blondyn z błękitnymi oczami.
Jak nauczę się wklejać zdjęcia to też go pokarzę.
 
Do góry