reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

No i witam Brzuchatki ponownie i jeszcze 2 w 1. Tak więc guzik z dwoma pętelkami z tego wycałowania małej  ::) !!!
Zero, nic się nie dzieje, czekamy do wtorku no i znowu zobaczymy, położna zaleciła podkręcić męża do roboty  :laugh:
Wiecie nie miałam stracha wcale, nic a nic, spać mi się chciało, chyba przez tą pogodę ale jak usłyszałam wrzaski z porodówki to mi trochę adrenalina podskoczyła, wow.

KOLOROWA KREDKA WIELKIE GRATULACJE I DUŻO ZDRÓWKA DLA WAS OBOJGA !!!
 
reklama
Anika ja własnie nie rozumiem kobiet wydzierajacych sie na porodówkach. Albo jestes w stanie wytrzymac ból, albo bierzesz znieczulenie. Ja rodziłam pierwszego syna bez znieczulenia ale wcale sie nie darłam. teraz będe miała znieczulenie, zeby bardziej swiadomie przezyc poród i zeby był dla mnie naprawde fajnym wspomnieniem.
 
gaga specjalnie dla Ciebie
normalobr3818kg.jpg
 
gaga skoro lubisz tak film "zaklinaczka dzieci" to polecam książkę "język niemowląt" autorstwa właśnie Tracy Hogg i Melindy Blau.  mam ją zapisana na kompie w pdf. ,jakby ktoś chciał to dajcie znać może uda się jakoś przesłać.... ::)
 
JA NIE MAM DOŁA JA MAM TOTALNĄ MAKSYMALNĄ ZGAGĘ BUUUUUUUUUU, ZARAZ ZWARJUJĘ. Właśnie wysłałam męża do apteki, to jest nie do zniesienia.
 
Czesc dziewczyny... u mnie nic sie nie dzieje,wczoraj bylam u gina nawet nie dawal mi nadziei ze urodze przed terminem powiedzial po prostu" see you next week" :mad:,mial na mysli kontrolna wizyte)....Wczoraj przegladalam sobie wasze zdjecia- te ciazowe,Polki wygladaja super w ciazy, te amerykanki to takie krowy(nawet jak nie so grube przed to duzo tyja w trakcie)nic dziwnego ze robia duze oczy jak im mowie ze u mnie to juz koncowka :)no coz to po prostu ta nasza slowianska krew :) ;)  
 
Anika ja walczę z mega zgaga od wczoraj. Tragedia. W madrych ksiązkach napisali, ze jak brzuch sie obniza, to zgaga się zmniejsza. Akurat! baaaardzo madra ksiązka, pewnie jakis facet ja pisał. ;)
 
reklama
mnie tez meczy zgaga i to jak :mad:.w czwartek bylam u gin i mialam nadzieje,ze mi powie "do porodu nie daleko"a on sie tylko usmiechna i dal mi nowy termin na 18.ja mam dosyc moje ciazy.duzo przytylam(woda w organizmie :() i czekam,ze pekne taki duzy mam brzuch.
 
Do góry