reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
NO TO JUZ JEST PIERWSZY WITUŚ.......MONIKA Z RODZINKĄ - WIELKIE GRATULACJE PODBARWIONE ZDROWĄ ZAZDROSCIĄ!!

ja dalej gotuje wisnie ale dzis z nozem w brzuchu. Nie moge chodzić. Mam wrazenie, ze maly mnie rozkraja od dołu. KOSZMAR!
Mały szaleje jak terrorysta - moze dla tego, ze sporo ostatnio słodyczy jadłam. Dzis koniec.

Do mojej kliniki trzeba brac tylko koszulke i szlafrok dla sienie. Ciuszki dla malucha na pobyt w szpitalu i wyprawke na wyjscie daja oni. Podobno całkiem przyzwoita, łacznie z rozkiem. Dowiedzialam sie tez, ze jest nawet karta dan i mozna sobie obiad wybrac. KOSMMOS!!! Pamietam co dostawałam do jedzenia w szpitalu 8 lat temu. hihi.... na obiad kromeczka chleba i jajko na wpół niedogotowane - oczywiscie bez soli (bo połoznym nie chcialo sie zapisywac kto jaka diete ma).
 
uuu... u nas chyba tez dzis goraco będzie, choc po poludniu zapowiadaja deszcz i burze. Wisnie juz raz rano zagotowałam, jeszcze tylko raz i do słoiczków. pyyychota.

Od paru dni twardnieniom brzuszka zaczynaja mi towazyszyć uderzenia goraca - ale taki mocne, coraz częściej mam rozwolnienie i robi mi sie niedobrze. Mam nadzieję, ze to nie klimakterium ;) tylko symptomy rychłego pozbycia sie zbędnych kilogramów ;)
 
mobugaj wielgachne gratulacje !!! dużo zdrówka i sił :)

no ładnie wy sierpnióweczki rodzicie, a naszemu szkrabikowi się nie spieszy i pewno w sierpniu przyjdzie

pozdrowionka
 
Kredka no... ;Dniewiele czasu do sierpnia zostało.... ;D witamy w naszym gronie cha cha! Troche sie wymieniamy dzieciaczkami, cześć sierpniowych w lipcu... część lipcowych w sierpniu
 
u mnie w szpitalu też daja ciuszki trzeba mić tylko swoje na wyjście, zuzaczek ale ci zazdroszczę tej kliniki, ale to tylko trzy dni ;D ciekawe czy będziesz nastepna, sądząc po objawach to chyba tak ;D
mobugaj u mnie też sie pojawiła zazdrość ale taka zdrowa, napatrzeć sie na was nie mogę i na maleństwo Gogi też

powiedzcie mi czy są jakiś przeciwwskazania na łażenie po takim słońcu??? ja mam zamiar się wybrać do Ikei na drugi koniec Krakowa, ale nie wiem czy małą to zniesie, stasznie jest ciepło
 
Monika to nas zaskoczyłaś !! Wielkie gratulacje dla całej trójki!! Strasznie sie ciesze i jak bedziesz mogła to napisz kilka słow!!!! I to ta urodziła co na nic sie nie skarżyła i nie miała rzadnych objawów ;D Ja tez juz chce!! ale to pewnie rzadna nowosc !!
Wydaje mi sie ze kilka innych sierpnóweczek tez sie posypało, Kredka pare od nas urodziło w lipcu to Ty musisz wyrównać "straty" ;D
 
gaga w wiadomosciach cały czas mowia, zeby kobiety w ciązy siedziały w domku.
A mi sie brzuszek opuscił nareszcie huuuura!
Co prawda z Bogucha chodziłam tak jeszcze przez 3 tygodnie ale dzis naprawde czuję sie na "rodzenie". Surczy zero ale na nic innego nie mam ochoty tylko na pozbycie sie brzucha ;D
 
reklama
Żużaczku taką ochotę to i ja mam!! juz mi nic nie pasuje oprócz tego worka co ma niby sukienką być :p
Dziś brzuchol mi sie twardy robi co chwile a poza tym to nie wiem czy z tego gorąca czy co tak mi niedobrze! poza tym biegunka mnie chwyciła podobno to jakis znak ale z tego co tu czytałam to tez miałyscie i dalej nic !!!
Ide do wanny...przynajmniej na chwile bedzie fajnie!!
 
Do góry