reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

no ja juz parę razy myślałąm że to może TO biegunka, wymioty, skurcze a tu lipa przeszło i po sprawie, chyba muszę po prostu pogadać z małą że rezerwacja na mieszkanko sie kończy i czas wychodzić ;D dziś znowu jest leniwa pewnie przez pogodę, rany a mnie tak ciągnie na spacer i na zakupy, jakos wyjątkowo mam dziś energię ;D
 
reklama
cześć dziewczyny! dzięki za miłe przywitanie :-) co do wpisu do sierpniowych mam to hm.... mam na imię Anna i jestem z Dębicy(podkarpackie), oczekuję synka o imieniu....no właśnie...tu jest jeszcze mały problem i cały czas myślimy nad tym...może do porodu wymyslimy (mamy jeszcze 10 dni hihih) :-) Co do ruszania się maleństwa to mój skarbeczek strasznie szaleje- tak się wypina i przeżuca z jednej strony na drugą, że czasami z bólu chce mi sie aż płakać-ponoć mu ciasno i dlatego jego ruchy tak czasami bolą. Małe waży 2400g -może przez te 10 dni przytyje jeszcze troszę i nie będzie taki maleńki :-( Mam pytanko do Was- czy macie już mleczko??? Bo u mnie koleżanka miała już od 7 m-ca, a ja nic....a bardzo chciałabym karmić. Pocieszam się, że mogę dostać pokarm dopiero przy porodzie, albo po nim.... Ok znikam bo jest mi tak strasznie gorąco, żę idę się położyć bo zaraz chyba padnę tu... buziaki dla Was

moje gg:761691

p.s.
serdeczne gratulacje dla nowych rodziców!!!!! małe jest super!!!! :-)
 
nie przejmuj się pokarmem, ja mam od 6 miesiąca, ale niektóre dziewczyny mają dopiero po porodzie, ponoć to nie ma znaczenia
 
maleństwo Gaga ma rację, zarówno w poprzedniej ciazy jak i teraz kropelki mleka pokazuja sie u mnie dopiero po scisnieciu brodawki, a poprzednio juz od dnia porodu nagle zrobilo sie go tyle ile trzeba i karmiłam przez z 2 lata
 
MONIKA GRATULACJE !!! PIĘKNY SYNUŚ I KOCHANY MĄŻ - TO SZCZYT SZCZĘŚCIA  Dużooo Dużooo Zdrówka! Fajnie ze masz już to za sobą!

Ale mnie dziś boli dół brzuszka i krzyż, też tak macie czy to początek czegoś ??? i ogólnie się do d... czuje.
Kredka to Cie dzidzia przeciągnęła  ;)
 
powinnam się dziś zająć nowym nabytkiem i dokupić ładowrkę z akumulatorkami i najważniejsze kartę ale nie wiem czy dam dziś radę, szczególnie ze po południu przylatuje do nas, tylko na parę godzin, siostra męża.
Podziwiam was kuchareczki! U mnie mój kochany właśnie robi pieczeń...ciekawe jak ja wrócę do rzeczywistości po tych 9 m-cach rozpieszczania hihihi
 
Anika mnie tak boli od tygodnia ale lekarz odczytujacy KTG rozwiała moje nadzieje, powiedziała, ze to mięsnie sie napisnaja bo maluch zchodzi niżej a na poród to kregosłup boli tak falowo, jak skurcze.
 
pict0005male9bo.jpg

A to ja i zdjęcie z nowiutkiej cyfróweczki.
Żużaczku no to mnie pocieszyłaś bo dziś to nie jest dobry mamonet na rodzenie :D
 
reklama
Monika...i ja się dołączam do gratulacji oczywiście :) :) :)
Anika-ładny brzusio,widzę,że zero rozstepów,bo u mnie na biodrach to jest prawdziwa masakra ;)
Maleństwo-nie przejmuj się,ja też nie mam jeszcze ani trochę pokarmu i dowiadywałam się,że rzeczywiście u dużej części kobiet pojawia się dopiero po porodzie.Także nie ma sie o co martwić.
A tak wogóle to właśnie wróciłam ze szpitala.Zrobili mi to ktg bez żadnego ale i się uspokoiłam,bo z ruchami w porządku.A mniej się wygina,bo ma coraz mniej wód płodowych.Nie wiedziałam tylko,ze to tyle będzie trwało.Lezałam i leżałam i duszno było,mało nie odpłynęłam.Dobrze,że meżuś siedział obok i zajmował mnie swoimi minkami :) Skurczy jeszcze nie mam(a myślałam,że mam),nawet tych przepowiadających.Gratis wykonali mi cały zestaw badań i już założyli kartę.Usg końcu na 100% potwierdziło,ze dzidzia to chłopczyk.Nawet się lekarz skarżył,że mu obraz ciągle klejnotami zasłania ::) A poza tym po raz pierwszy badał mnie facet gin,a tak zawsze starałam się,zeby były kobiety... :) Podsumowując do terminu powinnam dotrwać,bo Dominiczkowi jak na razie w brzuszku ciasno,ale bardzo dobrze :) Pozdrawiam.

A mój numer gg to 1663298
Trzymajcie się.
 
Do góry