reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

madzia no to chyba logiczne. jesli nic jej nie jest nawet po śmietanie (smietana zawiera najwięcej alergenów) to spokojnie mozesz przejsc na inne mleko. I obserwowac czy nic sie nie dzieje. Zacznij moze od najprostrzej kaszki na mleku modyfikowanym.

gaga kalina ma załozyc
 
reklama
Tak tak wywalczylam hasło :):) Mąż tak raz zablokowal kompa ze hasla zapomnial i juz chciał wysyłać go do warszawy zeby odblokowali dwa dni się głuwkował ale w koncu zgadł :):) teraz juz nie blokuje :):)

Ciekawe na jak długo :):):)

Zdjątka wkleje ale najpierw musze jeszcze troche je poskładać w całość :):)

Dobra juz dzisiaj padam 8 dzien w pracy i mi juz nogi odpadają :(:( a czekają mnie jeszcze 2 dni :(:(

 
No można tak powiedziec ale nie jest zle :):) Kurde ale mi się chce spac ide jeszcze na dymka i sie juz poloze chyba :):)

Wszyscy juz spi a ja sobie korzystam :):):)
 
u mnie pierwsze dziecko w 30 roku zycia i to dokladnie zaplanowane, bo my z mezem tez tacy troche egoisci, podroze, koni itp, ale zdecydowalismy ze nie mozna juz czekac, to znaczy glownie ja bo potem jak zechcemy miec dzieci to nie bedziemy mogli zrobic i tak jet Hanutek a niedlugo bedzie drugie ;D
a zuzaczkowa kolezanke pewnie zazdrosc zzera, dlatego daje do zrozumienia z jest w czyms lepsza ::), jak by bla calkowicie zadowolona z siebie i swojego zycia to niepotrzebne by jej bylo takie dowartosciowywanie sie

o na Polsacie leci Running man, ogladalam to na video 100 razy, chyba sobie przypomne znow ;D

Halcia witaj znow
 
Dziewczyny prosze zwolnijcie ciut z tym pisaniem bo nie moge nadrobić.
Witaj Halcia.
Z tego co przeczytałam to gratuluje żużaczkowi 3 miejsca-lepiej póżno niż wcale.
Ale was dziś na nostalgie zebrało,a takie pracuśne jesteście .Wiec nie ma co sie dołowac.Troszke optymizmu!!!!!
A ty Żużaczku troszke mnie zawiodłaś tym co dziś wypisywałaś, ale widze że już dobrze a ta od Feng....
to nieżle ci musi zazdrościć skoro cie odwiedziła i ciasto wpierniczyła :laugh: ale mi sie rymło.
I mimo takich słabostek jakie dziś miałaś ,w moich oczach jesteś wielka i nie psuj tego-bo ja tak nie dałabym rady jak ty.Poprostu kobieta :angel: z ciebie

A co ty Gaga w malarza sie bawiłas??? :laugh:
doczytałam do 1000 srt. na którą sie nie załapałąm buuuuuu....a tak sobie obiecywałam że sie załape buuuu.Może któraś by mi reszte streściła.............NO co widze że tabuny chetnych....... ::)

No to dawać kto pierwszy....

A i z ciążą Słowiczka miałam noska ;D ::)


Z czytania już troszke pozapominałam a czytam z zapartym tchem-nałogowiec bb
 
A to u nas dzisiejszy dzien.Byliśmy na szczepieniu i Bartuś dostał dyplom dla dzielnego pacjenta.Nawet nie pisnął -jestem dumna ::)
 
reklama
U nas dzisiaj cały dzień padało. Raz mocniej, raz słabiej, a ja jeździłam z Michasią rowerkiem wkoło domu ::)
Mała nauczyła się ciągnąć mnie do drzwi, pokazywać na rowerek, potem na drzwi i "da da". No i jak tu się oprzeć takiemu słodziakowi?
Idę spać. Dobranoc
 
Do góry