reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

A ja tu chyba sama siedzę :(. No nic popatrzę jeszcze na forum muratora i spać.

Z innej beczki moja siostra idzie jutro na swoją studniówkę, a to oznacza że ja swoją miałam 10 :o lat temu. I na dodatek nie mam zbyt miłych wspomnień. Mój partner od poloneza spóźnił się z powodu swojej dziewczyny, z Darkiem tańczyć nie mogłam bo to był układ ćwiczony przez wiele tygodni . A mogłam (tylko dowiedziałam się o tym po fakcie) tańczyć z nauczycielem, który wówczas uważany był za najbardziej przystojnego ::).  Siedziałam 3 godziny u fryzjera bo pani nie mogła uwierzyć, że włosy mogą się nie układać a w pralni zniszczono mi guziki od sukienki :mad:. Za to przygotowania bardzo miło wspominam. Tydzień robiliśmy dekoracje i wyszło na prawdę super.
Ale mi się na wspominki zebrało. A jak wasze studniówki?

Dobra idę spać. Forum muratora odpada w przedbiegach w porównaniu do bb ;D.
 
reklama
agata806 pisze:
Ale mi się na wspominki zebrało. A jak wasze studniówki?

Ja przypadkiem trafiłam do was sierpnióweczki :p Ja mam swoją studniówkę jutro i się nieźle stresuję, chociaż zupełnie nie wiem czemu :)
 
a nie myslałyscie o lakowaniu zabków? naprawde polecam.

Co do studniówki....oj ale dawno to było ;D. Byłam na niej z facetem którego pozazdrosciła mi cała żeńska część balu. Co z tego jak zaraz po imprezie (pare dni) powiedział mi, ze nie możemy byc razem, bo bym musiała cały czas na niego czekec.... Wtedy to była dla mnie tragedia ale teraz doceniam to co zrobił, bo faktycznie była bym cały czas sama w domu. Robert nalezy do gopru, jeździ w pogotowiu a w Bosni ogolony na łyso w przebraniu księdza przekradał się przez granicę.... - nawet wywiad był z nim w gazecie... ;) Zawału bym dostała. To nie dla mnie. Pozostały tylko niesamowicie fajne zapiski w pamiętniku ;D
 
anikawi pisze:
wybieramy się we wrześniu na Krete albo Rodos i jak ja mam zabrać wózek ??? macie jakiś pomysł?

dla ponadrocznego malucha na wyjazdy dobrze sie sprawdza spacerowka-parasolka, a taka do samolotu chyba mozna zabrac
 
Ale mnie moja siostra wk...wrrrrrrr. Mają w domu astmatyczne dziecko a na 2 pokojach hoduja psa pekinczyka, rybki i daw chomiki. teraz chca jeszcze szynszyla malej kupic. Czemu ludzie maja wode z mózgu??
 
Hej!!!!

Oj za nami ciężka noc :mad: mały biedaczek się męczył aż tak jakoś jęczał przez sen :(
Dziewczyny jakie witaminki można mu dać,karmie piersią więc na codzien nie daje mu żadnej witaminy oprócz D3 ale w tej sytuacji może powinnam,ale co ??? ??? ???
 
Żużaczku własnie słyszałam ostatnio że chomiki bardzo uczulają.Takie to małe a tyle szkody może narobi.
Mailen ja polecam cebion multi3-5 kropli raz dziennie i wapno,jeżeli mały ma katarek.Możesz równiez smarowac na noc maścią pulmex baby-bedzie mu sie lepiej oddychało.
 
Żużaczku nie denerwuj się , oni po prostu kochaja zwierzęta.Ale jestem dzisiaj śnięta , wczoraj po tym baileysiku było tak miło z moim mężem ,że dzisiaj rano no nie mogłam za Chiny wstać a Julka eeeeee a ja do niej no daj mi kochana jeszcze minutkę , no to ona badała moją twarz ,ciągnęła za włosy. Dosyć ich mało to jeszcze Jula im dopomoże i będe naprawdę łysa.Idę dosypiać ............
 
reklama
ja też od małego miałąm jakies zwierzaki, jak rodzice kupili królika angorę to dostałam astmę i alergie, od tego czasu zdycham przy każdym króliku, ale na mojego psa i kota nie reaguje wogóle, dziwne to trochę

zuzaczku na czym polega to lakowanie ząbków ??? bo ja nie wiem ::)

ha moja studniówka
z facetem z czarnymi długimi włosami, szczupłu wysoki, wiele dziewczyn zazdrościło..........oj napisze później bo małą niepozwala
 
Do góry