reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowa mama

Żużaczku, ja dawałam przez butelkę, ale ostatnio kupiłam im z aventu kubki niekapki i teraz daje im przez te kubeczki i ładnie piją.
 
reklama
Tak Żużaczku, te magiczne. One w komplecie mają ustnik od 3 miesiąca i jest super do herbatek i do soczków tych klarownych, bo jak dawałam Ali marchewkowo-jabłkowy z bobofruta to trochę ciężko jej szło, czyli trzeba by dokupić do takich soczków ustnik od 6 miesiąca. Ale ja jestem zadowolona z niego bardzo. Dziewczyny jak tylko je zobaczyły to od razu w rączki i do buzi. Na początku służyły bardziej jako gryzaki na te bolące dziąsełka ale w końcu załapały o co chodzi i teraz piją ładnie.
http://www.mybaby.pl/go/_info/?id=309
 
ehhhhhhh a u nas choróbsko :( Majka kazle coraz bardziej biduleńka, no ale troszkę przytyła waży 6800 i ma 69cm :)
Majka jadła to puree z Hippe (dynia i ziemniak) ale jakoś nie bardzo, wogóle zupki nie bardzo 1/2 słoika i koniec a i tak grymasi, pić to tylko wodę przegotowaną, soków nie , herbatek też nie, a ja nie wiem czy nie będziemy musieli okien wymienić, bo coś czuję że to choróbsko to z tego, no i trzeba skołować jakieś pewnie 3000tys, skąd??? może chociaż w pokoju jednym wymienimy, ehhhhhhhh no cos pokombinujemy
Majka pije z butli ale ma taki smoczek (z canpol baby) jak do kubka niekapka
 
Hej dziewczyny!!!!

Juz raz dzis do Was pisałam,ale sie wkurzyłam bo się naprodukowałam i już wysyłałam posta az nagle mnie cos rozłączyło i już nie miałam cierpliwości pisać od nowa :mad: a poza tym nie najlepiej się czuje,cos mnie pobiera,leci mi z nosa i stan pod gorączkowy 37,5 stopnia niby nie wiele ale samopoczucie do bani :( najgorzej to się boje żeby Olek nie złapał i do tego nie bardzo wiem czym mogę się leczyć ??? ??? ???jak na razie wypiłam sobie pół szklaneczki grzanego piwka z miodzikiem...pewnie nie pomoże ale raczej też nie zaszkodzi ;)

A co do poranków to ja też coś ostatnio coraz częściej muszę zaczynać dzień od lekkiej kawki bo na Olka ona na szczęscie nie działa ;)

Ja małemu jeszcze nie myję kła bo ledwo go widać,ale jak już na dobre wyjda obydwa to chyba trzeba będzie zacząć i za czymś się rozejrzeć to o czym marta mówiła może być dobre ale sposób gogi też ciekawy ;D jeszcze sie tym za bardzo nie interesowałam ale chyba trzeba zacząć
 
anika zazdroszczę Wam wyjazdu.....złota plaża mi się marzy,złote słońce to jest to ;D ojjjj pomarzyć dobra rzecz, juz mam dosyć tej zimy, żeby chociaż była wiosna no i zaraz lato to by się wiekszość czasu spędzało na dworku,na podwórku, dziadek obiecał kupić Olusiowi chuśtawkę do ogródka, zmontuję się jakąs piaskownicę z czasem, zreszta są gotowe plastikowe do kupienia,mamy już nawet dmuchany basen dla małego,dostał go 3 dni przed przyjsciem na świat bo aturat w niedziele teściowa wróciła znam morza i przywiozła dla Olusia prezent a Olus w środe przyszedł na świat....oki oki wiem wiem przynudzam wzieło mnie na wspomnienia i marzenia ;D

A co do wózków to my mamy Deltima fokus, nie narzekam na niego bo to w sumie taki klasyczny wózek,bez żadnych bajerów, ale zachwycona też nie jestem a nie był najtańszy no ale....
 
Witam nową mamusię.
ENIGMAA-Nasze dzieciaczki urodziły sie tego samego dnia.U mnie godzina zero-3,40 w nocy. :laugh:
GAGA jak tam malutka?Polecam ci oklepywanie po pleckach i na noc masc rozgrzewającą na klatke piersiową(ja smaruje Bianke wikiem) i na plecki.
Zużaczku wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. :)
 
Majka własnie wypiłą takie syfne lekarstwo że ją podziwiam, no i taka flegmę wypluła z siebie, że od razu lepiej kaszle, a maści nie daję bo nie wiem czy takie małe dziecko można nacierać??? zobaczymy co te leki dadzą, na radzie odkaszlnęłą i się cieszę,

mailen grzane piffko na pewno pomoże ;D ja tez się raczę od czasu do czasu, zdrówka życzę :)
 
Gaga, ja już kiedyś pisałam, że ja smaruję małe jak są chorę maścią pulmex baby. Na opakowaniu pisze że jest od 7 miesiąca, ale nam przepisała ją lekarka. A wydaje mi się że i Słowiczek pisał, że używa tej maści.

Ja na szczęście moge pić piwko bez problemów. A uwielbiam. Ostatnio freq jest u mnie na topie. Grzanego jakoś nie lubię.
 
reklama
hej !!!
my tez mamy ten kubek nikapek co dziewczyny Marty i Liwia go lubi i koniecznie sama musi trzymać ;D

Domicela - fakt mała dostawalam niedawno (2 tyg temu) zastrzyki, i to moze byc fakt to co pisałaś !!! Poki co kąpie w Oliatum i juz nic co mleczne nie biore do gęby.

U mnie grzane piwko tak jak i z sokiem odpada !! ja lubie takie lodowate ! uuu az mi sie zachciało !!!

Żużaczek wklejaj zdj ja chętnie pooglądam i pozazdroszczę ;)

Gaga ja tez pulmexem nacierałam ale nie za duzo i najpierw oliwka a potem ta maść i bylo ok, lepiej jej sie oddychało

Liwcia tez rzadko na podusi śpi, wiecej spi na płasko w łózeczku a pod materac wsadziłam taki klin ( tą podusie antyrefluksową) i ma wyzej
 
Do góry