reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Dzieki Zuzaczku , w poniedzialek mam wizyte u lekarza z malym,to poprosze o skierowanie na badanie morfologii z rekulitocytami (tylko nie mam pojecia jak to przetlumaczyc na angielski),Chyba ze jej powiem poprostu ze jest blady,to chyba sama bedzie wiedziala jakie badanie krwi trzeba wykonac
 
reklama
witam z ranka
Mała nie zapeszać je w nocy tylko o 2-3 i koło 6 ;) potem standart o 8, no ale przesypiam trochę tym bardziej że zasypia koło 22 czyli w zasadzie tak jak my ;)

goga ;D ;D ;D
 
a to od słowiczka ;D

W Warszawie w ratusza krzaczkach
Mieszkała Kaczka Bliźniaczka
Co cały dzień na wyścigi
Robiła z bratem intrygi

Zamiast się miastem zajmować
Kochała siebie promować
I by pokazać jak działa
Muzea wciąż otwierała

Pomawiać innych lubiła
Sprytnie to z bratem czyniła
Wciąż ponoć gdzieś coś słyszała
Tak w mediach się zaklinała

Wściekli się ludzie okropnie
Niech intrygantkę gęś kopnie
Poszli w paradzie z plakatem
Gej Kaczko jest twoim bratem

Nad Polską się chmury zbierają
Już ludzie po kątach gadają
Premierem ma być jedna Kaczka
A prezydentem Bliźniaczka

Broń Boże przed widmem nas kaczym
Cokolwiek w tym kraju to znaczy
Niech lepiej historia starannie
Upiecze te Kaczki w brytfannie
 
dziewczyny tak to aż miło zacząć dzionek :laugh: :laugh: :laugh:

gaga co do mat edukacyjnych to ja jestem bardzo zadowolona nie dość że zajmuje małą i moge się wykompać zrobić obiad itp to dzięki niej nauczyła się uderzać /i trafiać/ zabawki, chwytać je i gada z nimi, kopie je itp i nie sądze aby się przy tym rozleniwiła
 
anika ja właśnie zamiast maty chę kupić taki stojaczek z zabawkami, Majcia już chwyta te z leżaczka, ale przyda jej się taki stojaeczk do łóżeczka i na narożnik jak leży, tylko ta kasa.........
 
my mamy taki stojaczek z ikei (Witus dostał w prezencie) ale ze wzgledu na ulewanie jakos nie mam przekonania zeby go pod nim kłasc. Zresztą, wolę go kłasc na brzuszku więc kupimy raczej mate edukacyjna z jakismis swiecaczami i szeleszczaczami ;D ;D
 
reklama
a co do umilania czasu malutkowi: woze go za soba w wózku po całym mieszkaniu i caly czas do niego gadam... oplotkowałam juz chyba cała rodzinę i znajomych ;D. Tym sposobem moge zrobic cokolwiek ;)
 
Do góry