reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Hej z rana!!
Wczoraj bylam taka padnieta, ze mi sie w głowie zaczęlo kręcic...oj Na szczęście Witek sie zlitował i wczesniej zasnął a teraz walnął kupsko i dalej spi.

Co do zdjęć to najładniejsze nosimy do odbicia - sobie do albumu i dla rodzinki. Ja mam fioła na punkcie fotografii - pierwszy aparat dostałam od rodziców na gwiazdke jak miałam 12 lat a rok potem cały sprzet do wywoływania. Mam też hehe... dorobek artstyczny...No i pół pokoju zdjęć ;D ;D Łaska Boska, ze sa aparaty cyfrowe, to troche mniej kasy na odbitki idzie.

Wczoraj wk. się strasznie jak chcialam sobie oczko podmalować... Witek wykolegował mnie z szuflady gdzie trzymałam poprzednio kosmetyki i musiałam to przewalis do walizeczki wiklinowej a tam tak porosłu kurzem ze ojej!! No to wczoraj kupiłam...hihihi... walizke narzędziową (taka techniczna) i teraz mam wszystko w przegródkach a mąz się smieje że to mój zestaw remontowy ;D
 
reklama
justyna ja podobnie jak zuzaczek mam zdjęć w cholerę, a odką mamy aparat cyfrowy to w dwie cholery ;D specjalnie kupiliśmy kartę 512 i 256 i standart 32 ;D no i szaleję, na razie nic nie odbijamy z cyfrówki, zaniesiemy hurtem, ale trzeba będzie zgrać na płytki bo komp sie juz zatyka powoli, albo kupić osobny dysk na zdjęcia

zuzaczku ze skrzynka fajny pomysł ;)

dziewczyny czy wasze dzieci też sie wija jak larwy ??? moja to okropnie leży i sie wiję i buch piącha w buzię
 
hej!!
Ale miałam noc!! Tomuś jak z zegarkiem w ręku co dwie godziny się budził!!!
Wczoraj byłam u lekarza i dostałam antybiotyk siadło mi na krtań... podobno Bioparox można brać i jeszcze tabletki na kaszel tussal..
Co do wiercenia się to wije się na wszystkie strony a pięść to nawet w czasie karmienia do buzi wsadza i tak ciągnie że go w całym domu słychać!!
Spać też ostatnio po kąpilei nie chce tylko mu się bawić zachciało!!!!
Pozdrawiam
 
Witajcie!!! My też już obudzone. Mała w nocy pyszczka do mleczka wyciągała 3 razy, a może i więcej- nawet nie pamiętam ,bo jej wtykam i śpię dalej. Taki ze mnie leniuch. Teraz leży jak za karę w swoim łóżeczku i mówi aku...( bardzo się z tego śmiejemy, bo to tak jakby chciała powiedzieć, no wiecie a ku.... mać!)
 
Jejku ledwie zipię, ile czasu zajmuje mi odciąganie mleka to szkoda gadać. Dziś jedziemy znów do banku i jeszcze muszę jej kupić jakąś kiecuszkę na porzebranie po chrzcie. 125ml z hakiem odciągnięte, więc będę spokojniejsza. A malutka patrzyła na mnie tak cichutko- pozwoliła mamusi odciągnąć, bo jesteśmy same. Moi panowie znów od rana są na grzybach. Szkoda, że na razie mogę tylko je powąchać. Już mam 3 duże puszki suszonych i 1/3 zmrażalnika gotowanych.
 
Jej dziewczyny. Przez cały dzionek nic nie naprodukowałyście? Trzymajcie za nas kciuki, oby jutro maleńka była spokojna w kościółku (bo to na normalnej mszy dla dorosłych). Chrzcimy o 9:30 ,trochę wcześnie, ale tak u nas są chrzty. Teraz latam , nie wiem za co się zabrać. Paznokcie umalowane, włosy wyprostowane, tylko jeszcze muszę ubrania poprasować . Bogu dziękii , że jutro przestawiamy zegar- powinnam się ze wszyskim wyrobić. Mam już zlot pierwszych gości. Pędzę do roboty. Miłej niedzieli. A może rano znajdę chwilkę i jeszcze tu zajrzę. ::) ::)
 
Oj Anda, nie tylko Ty latasz... Zapomniałam napisać, że jutro - a właściwie dziś - u nas też chrzciny. Właśnie się wyrobiłam częściowo z szykowaniem i idę grzać wodę do mycia. W całym budynku nie ma ciepłej wody, bo jest jakaś awaria...
A w przyszłym tygodniu od Justynki i Gagi poproszę korepetycje z Photoshopa...
 
hej!!
Dziewczyny trzymamy kciuki!!! Nasz Tomuś na chrzcie był zajęty zajadaniem swoich piąstek!! Oby pogoda Wam dopisała!!
Tomuś właśnie "dyskutuje" z misiem!!
Wczoraj moja sąsiadka mnie zaskoczyła jej 2,5 mesięczna wnusia wcina już kleik ryżowy!!! Lekarz pozwolił bo mała już 7 kg waży i podają jej 2 razy dziennie!!
Czy to nie za wcześnie??? ... ale ja... się nie znam...
Miłej niedzieli!!
Pozdrawiam
 
hejka z rana! a my jeszcze na zdjęcia po chrzcinach nie pojechaliśmy, najpierw zajady jakieś, teraz Adama uczelnia, może w przyszłym tygodniu się uda ::)
Anecik jak dla mnie to stanowczo za wcześnie, ale co ma oznaczać że waży 7kg jak ma 2,5m-ca, moja ma prawie 2,5 i waży 6,5 kg i co? i nie jest gruba, trochę miszelinek ma ale do tłuściocha to jej daleko,
co do photoshopa to ja najpierw muszę go sobie skombinować ale szkolenie będę śledzić uważnie bo dawno go nie używałam
my już zaliczyliśmy wczoraj cmentarz, bo 1-ego w tych korkach z małą to nie da rady, u was też tak wszystko pokorkowane w taki dzień?
 
reklama
witam z ranka, dzis pospałąm do 11, mężuś małą wziął do drugiego pokoju

anika ja mieszkam w Krakowie więc wyobraź sobie u nas korki jeszcze teraz jak remontują okolice dworca, koszmar

Goga zapraszam na korki ;D udzielam z matematyki i chemii i fizyki to z photo shopa tez moge ;D

anecik nasza właśnie siedzi w bujaczku i gada z zabawkami ;) ale najlepsze dyskusję są z lampą ;D

dziewczyny trzymam kciuki za chrzicny oby maluchy nie płakały ;)

a co z Monią i zuzaczkiem ??? strajk forumowy, meldować sie kobitki

a tak wogóle to mam problem, mała sie odparza, i nic nie pomaga i co ja mam zrobić ???
 
Do góry