reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Evelinka w koncu maluszkowi sie znudzi i stwierdzi że tam na zewnątrz jest ciekawiej!! a tak serio to trzymam kciuki mocno za Ciebie, juz blizej niz dalej, ja tak zawsze sobie mówiłam ale jak przyszedł ostatni miesiąc to też okropnie mi sie dłużył!!!!!!!!

ja dzis na rzęsach chodze bo mała dała popis w nocy i prawie w ogóle nie spała, biedna kupki nie mogła zrobic i myslałam że sie popłaczę jak za każdym przewijaniem pusta pieluszka była i tak do rana sie męczyliśmy, rano po konsultacji z lekarką dałam jej czopek glicerynowy i po paru minutach kupsko wstrętne poszło.... ale biedulka wycierpiała.....
 
reklama
Zużaczku fajnie ze juz w domku i ze cc sie udalo ,sliczniutki chlopaczek :)
Ja dzisiaj padam wyprałam wczoraj dywan i zgrabilam ogrodek i przesadzilam wszystko mnie boli i jak by mnie teraz wzieło to pewnie nie mialabym siły rodzic ledwo żyje i jakaś snieta jestem .
Ewelinka spokojnie napewno juz nie długo :)
Justyna pamietam ze masaż brzuszka pomagał mojej malej , pokazał pediatra jak go robic dwa razy dziennie i nie mielismy problemow z kolkami ani z zaparciami .
pozdrawiam kasia
 
hej dziewuszki.
Pierwsza domowa nocka za nami. Witek cycał co 2 godziny ale spalismy do 9-tej. Mój mąz jest cudownym ojcem, radzi sobie doskonale, ma fantastyczny kontakt z maluchem. Praktycznie sam wszystko przy nim robi - przebiera, odbija... ja moge sobie pozwolic na lezenie i "dogajanie".
Jestem bardzo bardzo zadowolona z pobytu u arciszewskiego. To własnie są warunki i atmosfera w jakiej nalezy przychodzic na swiat. Kazda połozna jak przyjaciółka, kazda pielegniarka noworotkowa jak ciotka....
 
hej!!
Gratullacje dla wszystkich nowych mamusiek!!!
Mam pytanie czy jak dziecku się uleje powinno się je dalej karmić? Mój Tomek ulewa i za chwilkę domaga się dalej jedzenia!!
Czy któraś z Was stosowała żel przy wzdęciach FLATULIN?
Podajecie Swoim maluszkom witaminki? Mój Tomek dostał od lekarza vit. D, C i B1.
Od noszenia tego mojego KLOCKA wysiadają mi plecy!!!
Kiedy planujecie chrzciny??
Mamo weroniki możesz opisać jak się robi ten masaż brzuszka??
Pozdrawiam

 
żużaczku gratulacje, Wiktorek śliczny. Pzesyłam zdjęcia mojej tygodniowej panny.
oliwia0256gc.jpg
 
Anda śliczna masz tą panienkę!!!!!
Kasiu napisz co to za masaż, bo ja jej brzusio (zgodnie z ruchem wskazówek zegara) masowałam to też jej pomagało i jak nózki podkurczyłam do brzuszka to zaraz purty poszły i było troszke lepiej.
Anecik mój Klopsik to tez straszny głodomor uleje jej sie i dalej chce a ja nie mam sumienia jej odmówić. Na brzuszkowe kłopoty koleżanka poleciła mi przetestowaną na dwójce jej dzieciaczków wode koperkową GRIPE WATER poki co nie przetestowałam tego jeszcze i mam nadzieje ze szybko nie bedzie potrzebne!!!! A z tym noszeniem to tez mam dosc czesto kładę ją na brzuchu i tak siedze z nia az jej sie beknie.
A co do chrzcin to my robimy w pierwszą niedziele pazdziernika ze wzgledu na ojca chrzestnego bo wcześniej nie umie przyjechać, wolałabym szybciej ale cóż.....a organizujecie w domu czy w knajpie???
 
cześć mamuski
jesli chodzi o ulewanie to ja nie dokarmialam bo moja byla przekarmiana tak stwierdzil lekarz , lepiej lekarza sie zapytać bo z tym ulewaniem to mogą być rozne powody. Masaz to bardzo lekkie naciskanie brzuszka w 4 punktach godz 12, 3, 6,9 zgodnie z ruchem wskazowek i tak trzy razy pozniej jak byscie chciały zsypać piasek z brzuszka od cycuszkow w dól dwoma rękoma tez pare razy a na koncu podkurczanie nóżek do brzuszka trzy razy.I tak dwa razy dziennie to swietnie pomagało i po kazdym takim masazu mala kupke szczelała ,tylko leciutko ten masaż :) jesli chodzi o witaminki to weronia tez brala te same z ciekawosci sprawdzilam w jej ksiązeczce :) zele i inne specjały odradzal pediatra do 1 miesieca nic nie podawac na kolki , wode miałam i tez od 1 miesiąca i nie podawałam jej bo nam akurat masaz wystarczyl wiec nie wiem ale ponoć dobra
pozdrawiam kasia
 
jesli chodzi o witaminki teraz dokładnie sprawdzilam to od 4 tygodnia podawac kazal i wyczytalam ze zalecał lakcid 1 dziennie 1 godzine po rozpuszczeniu i podnoszenie za raczki 2 razy dziennie po jednym razie ale to skosultujcie z lekarzem nic na wlasną reke :)
Anda prawdziwa dama z tej twojej malej :)
kasia
 
reklama
Do góry