reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

No to ładnie,niedługo sam zostanę,ale i tak życzę Ci Gaga,żebyś rzeczywiście szybko wróciła z dzidzią.A swoją droga ciekawe,co u Aniki... ??? Miłej nocki życzę Wam wszystkim :)
 
reklama
anika może już z maluszkiem, super by było
mnie nic nie bierze więc pewnie poleżę sobie w szpitalu, evelinka tobie też życze szybkiego i mało bolesnego rozdwojenia
miłej nocki
 
witam z samego ranka
oczywiście jak zawsze 2w1, przez ten szpital nie bardzo sie wyspałam, na 8 mam się stawić więc trzeba zacząć dopakowywać torbę, oby to potrwało jak najkrócej
dziewczyny 2w1 trzymajcie się i rozdajajcie się
a mamusie żebyście miały jak najmniej problemów z maluszkami
do zobaczenia mam nadzieję na początku przyszłego tygodnia
 
No to gaga trzymamy kciuki.Już najwyższa pora na Ciebie. A za mną pierwsza noc z maleństwem w domciu. Karmiłam ją 4razy,jak się budzi to tak tylko kwili nie płacze,dostała cycusia i śpi dalej i chyba ze 2 kupki mi zrobiła.A ja nadal na jednym póldupku, bo szwy nie tak się goją i mam maści i okłady i czekam kiedy to pomoże.Po pierwszym tak nie miałam.Przesyłam zdjęcie malutkiej robione jeszcze w szpitalu.
oliwja0159up.jpg
 
ja wczoraj bylam u gin, powiedziala ze dzidzia ma 4kg! az niemoge w to uwierzyc. na ktg wyszlo zero skurczy. jak do nastepnego piatku nic sie nieruszy to jade do szpitala ( tak powiedzial gin)pozrawiam ;D





 
hej!!
Happy gratulacje!!!
Słowiczku dzięki serdeczne za obszerną relację!!
Mój mały ma dziś dzień!! Co 1,5 godziny chce cyca!!
Musimy jakoś przetrwać te ulewania i kolki i to straszne krztuszenie się!!
Niebawem chyba przeniesiemy się do sierpniowych dzieciaczków???
Tyszkowska co do wagi maleństwa to nie jest to zbyt precyzyjne mnie mówili że będzie ze 4 kg a Tomuś urodził się 3790.
Gaga powodzenia!!
Pozdrawiam!!

 
Kurde wlaśnie odkrylam dzial lipcowe dzieciaczki, ale ja się nie chce przenosić :-[! Ja się czuje sierpniową mamą! Monika
 
reklama
hej!!
Monika to zostań i poczekaj jak będzie dział sierpniowe dzieciaczki!! Ja tak mam zamiar zrobić. Mój Tomuś tez się w lipcu urodził.... ale miał w sierpniu!!
Pozdrawiam
 
Do góry