reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

cześć dziewczyny
Anda gratuluje śliczniutkiej coreczki
ja jeszcze podwójna na swoj szpital juz sie pewnie nie załapie przyjmują tylko do niedzieli bede musiala urodzic w innym chyba ze dotrwam do 12 wrzesnia :) wtedy otwierają moj , robiłam usg mały ponoć waży 3600 i napewno chłopak robiła mi usg znajoma wiec na chwile przełączyła na 3D super widać bylo maluszka niesamowite wrażenie :) na ktg wyszlo pare skorczow :) zobaczymy mam termin na 22 a z usg na 31 juz sie nie moge doczekac mam nadzieje ze to juz nie długo.A od poniedzialku poszukiwanie szpitala, trzymajcie sie mocno mamusie buziaczki dla waszych skarbeczkow a podwojne rozdwajać sie ;D
pozdrowionka kasia
 
reklama
Hej !! Gratulacje dla nowych mamuś - Żużaczek, Słowiczek, Anda, Happy
Anecik, Słowiczek my tez mamy problem z tym ulewaniem a czasem jak sie zakrztusi to mam strach ze sie udusi nawet odebijanie tu nie pomaga. Tez nam powiedziała lekarka że trzeba to przetrwać i jest to spowodowane tym że mała rzuca sie wręcz na cycka i je tak jakby wiecej miała nie dostać....
Kolki u nas jeszcze to nie są ale czasem strasznie sie męczy z wzdęciami i pomaga jej na to albo jak na brzuszek ją położę albo jak nózki jej podkurcze do brzuszka. Poza tym tez ostrożnie jem i piję tez ta herbatkę z hippa dla karmiących i dodatkowo Plantex tj. dla dzieci ale karmiące tez mogą pić.
Gaga, Anika trzymam kciuki !!!!!
 
czesc dziewczynki
ciekawe jak tam gaga i anika czy juz sciskają malenstwa :)
ja dalej podwojna kubus zamiast pchac sie w dol to on mi w zebra nogi laduje ;D
u mnie piekna pogoda mała z tatą jedzie nad w wode a ja piore dywan moze cos mnie ruszy :)
 
19 sierpnia o godz. 0,50 urodziła się nam wspaniała kobietka (Roksana) ma 58 cm i 3,94 kg, od tej pory cierpimy na chroniczny brak czasu.
Adam najszczęśliwszy facet na ziemi.
 
GRATULACJE DLA NOWYCH MAMUTKÓW

Hej dziewuszki!! Dzis juz jestem w domku z Witkiem.
. CC zniosłam rewelacyjnie, cięcie miałam o 7 rano a o 22-giej juz byłam na nogach i pomaszerowałam do kibelka, ani razu nie blolało mnie tak naprawde mocno. NAJGORSZY BYŁ CEWNIK BŁEEEEEE :p
Na poczatku miałam problemy z karmieniem - malego dokarmiali butelka, teraz cyce az cięzkie od mleczka ale walczymy z kolkami.
Troche jestem "padła" po wspinaczce na 4-te pietro więc nie będ e na razie więcej pisac. Bardzo Wam dziekuje za zyczonka. Będe do Was zagladać w każdej wolnej chwili
A to mały Wiktorek:
w74pp.jpg
 
ŻUŻACZKU,ANIKA-GRATULACJE!!!
Ja się już porządnie zaczynam martwić.Jeszcze trochę i popadnę w doła...Kiedy ja urodzę ??? :(
 
reklama
Anika gratulacje !!! Kawał kobietki z tej Waszej Roksanki, pozdrawiam całą Waszą trojkę!!!!
Żuzaczku śliczny Wiktorek!!!!!
 
Do góry