reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
U Nas to raczej Mężuś podładowany chodzi,a mi przez to często smutno.Myślę,ze teraz martwi się o to ,czy damy radę np.finansowo,bo w dzisiejszych czasach to nic pewnego a w rozmowach wychodzą czasami takie refleksje o których wcześniej to nawet nie było mowy.Myślę,że to w końcu minie i będzie dobrze...Mały dziś przeszedł samego siebie-spał od 20-tej do 6:30,czyli niemal całą noc.Poza tym cały czas,gdy nie śpi się śmieje :) Na początku też miał kleiste kupki,ale teraz są ok.Jednak ja karmię butlą,więc nie wiem... My chodzimy na długie spacerki codziennie,niezależnie od pogody.Mały cieplutko ubrany i się hartuje :)
 
evelinka u nas to samo, finansowo na razie jest ok, ale jak ja nie znajde pracy we wrzesniu to lezymy, nie wiem co my wtedy zrobimy, na szczescie nie klocimy sie o kase, na razie, ale przeraza mnie to, nie ma dnia zebym o tym nie myslala
 
Żuzaczku ja też już zagłosowałam /było zabić drania komara a nie go całować  ;D/ Gaga daj link na Majeczkę.
My codziennie obowiązkowo na spacerek, teraz którszy 2 godzinny, na Roksę świerze powietrze działa jak narkotyk, dwa oddechy i spi.
 
Bibi ma bakterie Streptococcus agalactiae! Zaraził się tym odemnie podczas porodu! Ide czytać o tym czyś to wam wiecej napisze. Dorosły ma ją bezobjawowo w pochwie a noworodek maże nawet umrzeć!!!
 
Monia, wszystko będzie dobrze. Dasz mu antybiotyk i zobaczysz, że wszystko wróci do normy.

A tak z innej beczki.
Baby macie pozakładane skype??
Może byśmy się kiedyś umówiły i zrobiły tele-konferencję?? Takie babskie pogaduchy co jakiś czas razem. Co Wy na to??
 
reklama
Monika nawet niech ci takie rzeczy przez głowę nie przechodzą!!! zdrowy chłopak + antybiotyk i po sprawie. Gdzie twój syncio ma te bakterie? w moczu?

Słowiczku ja mam, muszę tylko sprawdzić jak to wszystko działa z mikrofonem, bo dawno nie używałam.
 
Do góry