reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
dzieki za głosy :laugh:
Gaga nie martw się, maluszki potrafią z dnia na dzien zmienić sobie rozklad i te co teraz smacznie spia moga stac się nocnymi markami.... ;)a nasze zaczną kimać
 
mam nadzieję, bo juz zmęczona jestem, wogóle jakoś Maja niespokojnie śpi, nie wiem co sie dzieję

anecik ja w taka pogode nie wychodzę, może jakby wiatru nie było, ale u nas wieje strasznie

anda był miły ;D tylko mnie dalej boli :mad: choć miałąm cesarkę
 
Cześć.
Mój Łukaszek dzisiaj w nocy pospał 5 godzin ciągiem. Aż byłam zdziwiona. Ale za to później co godzinkę cycał i dalej spał. Coś za coś.
Ja już mam oprzątnięte, pranie zrobione, długaśny prysznic za sobą i jem drugie śniadanko. A dzieciaczki smacznie śpią. Tylko cicho !!! Chcę jeszcze takiej błogiej ciszy godzinkę...
Żużaczku, Gaga zaraz będę głosować.
Dziś na 18 wizyta u lekarza. Zobaczymy co dalej...
A na spacerki to wychodzę 2-3 razy w tygodniu, no chyba, że jest ciepło to codziennie. Z Gabą wychodziłam codziennie, czy wiało czy padało ale wtedy mieszkałam jeszcze w domku a teraz 4 piętro. Poprostu czasem się nie chce...
Pozdrawiam
 
Na Żużaczka zagłosowałam a na Majeczke to nie wiem gdzie. Wczoraj oglądałam te zdjęcia i się usmiałam. Najlepsze (oprócz kandydatki na narzeczoną Wiktorka - Majeczki) są te z tatusiami. Jaki tatuś taki dzidziorek!
Jak jest tak zimno to nie wychodze. Wole poczekać na kontrole u laryngologa. Boje się o to uszko.
Co do barabaszenia to u nas bez zmian, tak jak przed Bibim. Oboje mamy jednak mały problem z koncentracją. A to mały się obudzi, a to ma czkawke w kulminacyjnym momęcie ;D. Na szczęście potrafimy się z tego śmiać - ratuje to sytuacje.
No dziewczyny mój ojciec z metryki (wychował mnie partner mojej mamy) odwiedził wczoraj swojego jedynego wnuczka! Po 2,5 miesiącach! Jego zainteresowanie Wiktorkiem jest mniej więcej takie jak mną jak się urodziłam (jak miałam 2 tygodnie pojechał z "koleżanką" na wczasy). Szkoda słów! Monika
 
Monia takich facetów ja by kastrowała, po cholerę mają się rozmnażać jak i tak dzieckiem sie nie zajmuja ???
to co sfatamy nasze dzieciaki ;D kawalerowie starać się bo panienek u nas mało ;)
 
Żuzaczku zagłosowałam!!
Gaga u mnie relacje z mężusiem tak jak u Ciebie a z sexikiem jak u Żużaczka, cały czas jestem jakaś podładowana i wyżywam sie na nim a potem mi głupio ale i tak robie to samo, mędze smędze !! moze to przez to ze cały czas z małą jestem a mężuś wraca ok. 18 i dzidzią jakies gora 2 godz.
A ja na spacery wychodze na godzine czasem dwie bo to zdrowa pogoda, jest lepsza niz te upały, a przeciez jak zima bedzie to nie bede kiśić dziecka w domu
 
A czy w taką pogodę jak dzisiaj też wychodzicie, bo ja miałam zamiar,ale jak wywieszałam pranie i zmarzłam to mi się odwidziało. Znowu mała się budzi,ledwie zdążyłam obiad podszykować. Sterta gazet leży nie przeczytanych, bo po prostu nie mam kiedy.Idę ją utulić
 
reklama
my wlasnie po spacerku, krotkim bo zimno ze hej, mialam nie isc ale trzeba mala przyzwyczajac do takij pogody,łoj budzi sie , znowu................
 
Do góry