reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

jeny już naprawdę myślałam ze zostałam sama, to byś zrobiła niespodziankę ;D
żużaczek już chyba rozdwojona i ściska swojego malucha, a my do świąt, prezenty pod choinkę tylko pytanie którego roku ???
 
reklama
anika a teraz rewelacja, moja sąsiadka miała termin na 23 lipca i dalej z brzuchem jest, od tygodnia leży w szpitalu, i dziś gadałąm z jej mamą i okazało sie że zbadało ją stado lekarzy, porobili jakieś badania i wyszło na to że jest 3 dni przed terminem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! właśnie coś zaczęło się dziać dostała jakiś skurczy, więc tak się zastanawiam jak u niej rąbneli się w terminie 3 tygodnie, to może u nas też ???
 
witam,  chociaz to prawie koniec mojej przygody z ciąza to postanowiłam i tak sie odezwac i troszke zsolidaryzowac sie z Wami-sierpniowymi mamami...
widze ze nie tylko ja mam problem z terminem... wyliczony na 12. i nic- frustracja conajwyzej... siedze i wyje ale swiadomosc ze sa tez inne niecierpliwe babeczki a moj przypadek nie jest odosobniony troszke podnosi na duchu... :)
a! jeszcze nie wiem jak sie obsluguje to wszystko wiec ew. sorki :)
 
Cześć mamuśki! Widze, że stała ekipa na BB. Stan osobowy poza nowymi mamami się nie zmienił! Witam Julgosia i gratulacje Monika! A osobniki 2w1 nastawcie się bo to was czeka:
-jest 12.20 a ja nie miałam czasu się wykąpać:
-właśnie zjadlam śniadanie a pobudka była o 6.00:
-dziś udało mi się wstawić jakiś obiad (jedną ręką bo drugą miziałam kwilącego Okruszka w wózku)!
Ale z nikim się nie zamienie. Lece bo znowu kwili mój Skarbek. Pa
 
Okruszek jako indianin!

dsc002228gd.jpg
 
anika sama to ty z pewnoscia nie bedziesz.ja mam termin na 29.z tymi terminami to ja wam nie zazdroszcze,ciekawe dlaczego to u tylu dziewczat sie nie zgadza.moze lekarze zbijaja w ten sposob forse na wizytach ;)?
ja urodzilam sare 5 dni po terminie,a fabiana tydzien po.uwazam,ze to w normie i mam nadzieje ,ze tym razem bedzie troszeczke wczesniej,bo ja juz nie mam sily.od dzisiaj zaczynaja sie u nas upaly i ja nie moge sobie miejsca znalesc.jutro mam termi u gin.dobrze by bylo,zeby mial dla mnie jakies nowe wiadomosci.
 
miło cie powitać julgosia a jeszcze milej że też jesteś po, czym większa ekipa tym milej ;), to tak żartem, a serio to życzę szybkiego rozdwojenia.
marzenaalicja to chyba jesteś ostatnia z sierpnióweczek? ale wcale się nie zdziwie jak i tak bedziesz przed nami ::)
Mobugaj słodkiego masz tego Okruszka, ja już też chce !!!!
 
reklama
No to ja najmłodsza(19)hehe...Dziewczyny,mam takie pytanie,może któraś z Was się z czymś takim spotkała...Chodzi mi o L4,jakie może(albo nie może)wziąć mąż na swoją kobietę w połogu.Czy jest to możliwe?Ja nie pracuję,a podobno,jeśli pójdzie po moim porodzie do lekarki prowadzącej,to moze mu ona wypisać taki dokument(jako opieka).Dobre by to było,bo mąż zaoszczędziłby w ten sposób urlop.
Witam Julgosię ;)
 
Do góry