reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Moninia gratuluje maluszka !!!!
witam nową mamusie!!!!
Evelinka u mnie z tą opieką tak wyglądało że przy wypisie w szpitalu babka od wypisów zapytała czy chce opieke dla męża i od kiedy.....i tak dostał 2 tyg ale pic na wode bo i tak sie mną nie opiekuje bo musi zapinkalac w pracy tak to juz jest jak sie ma własny interes :mad:
nic spadam bo mój Klopsik walneła bombe w pampersa.......
 
reklama
witaj julgosia kolejna po terminie ;D
anika może jakis klub założymy poterminowych smoków ??? coraz więcej nas tutaj

evelinka mąż owszem może dostać L4 na ciebie, ale dokłądnie ile to chyba zalezy od lekarza, my zdecydowaliśmy że weźmie urlop bo na L4 będzie miała niestety płącone tylko 80% więc trzeba zobaczyć co się bardziej opłaca

zuzaczek mam nadzieję że trzymasz już swojego Wicia na rękach, życzę ci tego z całego serca

mobugaj twój okruszek jest przesłodki, powtórzę się ALE JA TEZ JUŻ CHCĘ !!!!!!!

marzenaalicja ty juz masz przynajmniej dwójke maluchów którymi możesz się nacieszyć, a my poterminowe czekamy na nasze pierwsze, i to sie baaaaaaaaardzo dłuży
 
Cześć dziewczyny.

Gratulacje dla wszystkich rozdwojonych mamuś. A dla tych 2 w 1 powodzenia i trzymam za Was kciukaski.

Ja chwilowo wolna.
Moje słowiczątko smacznie śpi, ja dochodzę do siebie po ciężkich chwilach. Walczymy z ulewaniem a nawet wymiotami po jedzeniu. Tak, tak żarłoczka mam strasznego. Je zbyt łapczywie i dużo. Jest jeszcze żółciutki, ale już chyba mu żółtaczka przechodzi.
Co do porodu i moich przeżyć postaram się Wam wkrótce napisać. Nie było łatwo a na sam koniec jeszcze w dodatku sensacja na oddziale. Ale to wkrótce...
Wkleję zaraz parę fotek mojego Łukaszka w naszej galeryjce.

A tym czasem Anika, Gaga i inne nierozdwojone mamuśki cierpliwości i  najlżejszego i szybkiego porodu.
Mobugaj, Justyna śliczniutkie Wasze bobaski.

Aaaa i witam nowe sierpnióweczki.

Buziaczki.
Pozdrawiam.
 
Słowiczku słodkości i śliczności z tego twojego maluszka, fajnie że już wracasz do sił no i oczywiście do nas, czekamy na relacje.
Gaga nic się prawie dziś nie odzywałaś myślałam że się coś zaczęło ! A tu lipa.
Ja jutro już jadę do szpitala no i podobno mam być przyjęta na oddział, bardzo tego nie chce bo to patologia i opowieści dziwnej treści a to chyba jest najmniej wskazane dla kobiet przed samym porodem, no ale może coś w nocy się zacznie ::) , właśnie wróciłam ze spaceru tzn. ze 2 km, wcześniej zrobiliśmy sobie "sierpniówkę" nad zalewem zegrzyńskim, z windy prawie całkowicie już zrezygnowałam i co i nic ::) oszaleć można!
Słowiczku trzymaj te kciukaski bardzo mocno!!!
 
słowiczku Łukaszek przekochany, sliczniusie maleństwo,
DZIEWCZYNY WKLEJAJCIE ZDJĘCIA CZEKAMY NA WASZE MALUSZKI
anika ja dziś miałąm takie spanie że szok, chyba ze cztery godziny kimałam w ciągu dnia, no i w piątek idę do szpitala więc mojemu mężulkowi robiłam obiadki i zamrażałam, bo cos czuje że nie będzie prowokacji w piątek, bo chyba nic sie u mnie nie ruszyło, mała mnie dziś wystraszyła bo mało się ruszała i wzięłam ją na czekoladę i zaczęła dopiero brykać ;D ale z niej aparatka
anika, evelinka kiedy my urodzimy ???
 
ZUZACZKU KOCHANY WIELGACHNE GRATULACJE CAŁSKI DLA WASZEJ TRÓJKI NO I DLA BOGUCHY

wracajcie do nas szybko, kurcze ale się ciesze, że uwas wszystko super
 
dziewczyny jak już zuzaczek rozdwojony to nie róbmy jaj trzeba jakos te maluszki nasze zmotywować, ja już mojej mówię że Wicio na świecie sobie cyca ciągnie, a ona co ??? może podziałą ;D
 
reklama
witam dziwczyny i nową sierpnioweczke
dzieki za rady co do ktg .
żużaczek gratulacje wszystkiego dobrego dla waszej rodzinki :)
słowiczku sliczniutkie te twoje maleństwo czekamy na relacje z porodu jak znajdziesz chwike
ja dzis miałam skurcze i juz sie cieszyłam ze boli ale niestety poszly sobie w las, tak bardzo chce urodzić w tym tygodniu ze mi sie sni w nocy ze mam skurcze ;D
kasia
 
Do góry