reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

no ona wraca 18 ale niestety najwsześniej do niej pójdę w poniedziałek co jest k..... niemożliwe bo 14 dni po terminie nie zamierzam być!!!!!! choćbym miała rozwalić ten pier.......... szpital to urodzę w tym tygodniu, w czwartek nie pozbędą się mnie tak łątwo, albo zostaję, albo wychodzę z umówionym terminem na oxy na piątek najpóźniej ;D
mój mąż zostawił mi bombę w brzuchu tylko sobie o zapłonie zapomniał !!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Nie masz do niej tel? albo innego kontaktu?
No ja mam zupełnie inne podejście do takiej osoby jak gin. po to mnie prowadzi całe 9 m-cy aby na koniec się pomartwił o mój poród do cholery.
 
Moj ojciec zaproponował mi, zebym zamast boguchy dzis na jazde konna poszła i giganta wytrzęsła ;D a ja cos czuje, ze ta moja szyjka nih. sie nie ruszyła :mad: i kangura ze mnie zrobią... mam tylko nadzieje, że lakarzowi nie przyjdzie do głowy jeszcze czekać. Ale w tej klinice planowane cc robi się nawet tydzien przed terminem, wiec moze sie nademna zlitują.
Co do naturalnego to przestajemiec złudzenia - konsultowałam to z paroma lakarzami i wszyscy marne szanse mi dają :-[, gdybym wiedziała czym może grozic usuniecie nadzerki to bym poszła jeszcze do innego lekarza a ten buc mi nic nie powiedział o konsekwencjach.
Teraz mnie tylko pocieszaja, ze mam szczęście, że do państwowego w Białymstoku nie ide rodzić bo by mnie tam na smierc zamęczyli (kolezanke mojej znajomej trzymali ze skurczami 2 doby zanim jej cc zrobili - tezbyła po nadzerce) :mad: :mad:
 
no właśnie oby mieć swojego lekarza, moja niestety tylko jest konsultantką w tym szpitalu, wszystko do dupy niestety, nie mam z nia kontaktu żadnego, ale mam dziś nerwa
 
A do mnie rodzinka sie zwala, aby uściślić rodzinka męża! Tata, siostra i brat, ale tylko na pare godzin bo właśnie siostra wraca do domu do niemiec, 2 tyg. temu pisałam ze przylatuje, byłam pewna że urodze w tym czasie albo nawet przed jej przyjazdem i się martwiłam jak to wszystko zorganizować a tu ona przyjechała teraz wyjeżdża a moja mała dalej w brzuchu ::)
gaga to ci współczuje, ja chyba psychicznie czekam na koniec długiego weekendu zeby rodzić ze swoim ginem
 
AGNIECHA i MEA GRATULACJE!
ja nie chce nikogo krytykowac,bo kazda z nas ma swoje zdanie (cale szczescie ,ze tak jest),ale czy wy troche z tymi monitorami nie przesadzacie?tu w niemczech polecaja monitory tylko dzieci zagrozonym,a wszystkim innym niemowlakom poleca sie spanie na boczku.ja mam dwoje dzieci,ale szczerze mowiac nawet na ten pomysl nie wpadlam,zeby cos takiego kupic.to naprawde tylko moje zdanie na ten temat,zadna krytyka ;).
 
reklama
Agniecha gratuluje
witam Mea gratuluje
hej dziewuszki
dzisiaj mamy z męzem 7 rocznice slubu i nie mam pojecia jak ją spedzic od 16 bedziemy mieli wolny czas małą daje do mojej mamy na 3 godzinki i co tu robić ? nie mam pojecia .Jak by bylo ciepło to mialam plan zeby pojechac gdzies do lasku kocyk jakies dobre jedzonko popatrzylibysmy sobie w oczy ;D mały sexik, pobylibysmy sobie tak naprawde dla siebie , a tu u nas pizga moze wy macie jakis pomysl ? w domu odpada siedzenie bo babka grasuje i na pewno jak co dzien przyjdzie tesciowa na wywiad wiec musimy z domu wyjść :( uciekam sie ładnie usmiechac do męża dziś mu sie należy ,smieje sie ze powinnien dzisiaj dostac medal za wytrwałość ;D
pozdrowionka kasia
 
Do góry