reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

zuzaczek ja mam telefon Mitsubishi i polecam go gorąco, najważniejsze że trzyma 6-7 dni w zależności od ilości rozmów, jak nie gadam to trzyma nawet 8 dni, ale poniżej 5 nigdy go nie ładowałam

productsmobphonesm320onmed19lv.gif
 
reklama
mam do was pytanie bo znowu złapałąm schiza że coś jest nie tak
zawsze czułam nóżki małej po prawej stronie, a tu dzisiaj niespodzianka nogólec wyłązi mi z lewej strony, możliwe że małą się tak przekręciła ??? Ruchy sa ok, bryka jak zawsze, mnie nic nie boli, rany ja juz powoli wariuje??? u was też brzdące zmieniają sobie położenie, ja nogi czułąm po lewej stronie tak do 33 tyg, potem po prawej no i dziś po lewej :o :o :o
 
Gaga mój maluch cały czas karuzelki kadłubkiem kręci. Tylko głowa cały czas w dole a pupa i nogi z boku na bok przelatuje. Raz z prawej, raz z lewej sie wypucza a czasem rowerek na obie strony mi funduje
To normalne. Same tez bysmy na jednym boku długo nie wytrzymaly :D
 
zuzaczek jak przestaniesz karmić to ja ci flaszkę za te rady postawię ;D znowu mnie uspokoiłaś dzięki wielkie, moja mała chyba plecki sobie teraz o mój kręgosłup opiera a nogi mi koło pępka latają ;D ufff juz jestem spokojna
 
Ale mam niespodziankę, znalazłam 15 pieluch tetrowych po Bogusiu i dwa komplety poscieli do łózeczka! To za pół roku nie bede musiała pościeli po sklepach szukac. ;D Poscieliłam tez już wózek... chyba misia będe wozic zaraz. Pamietam jak z Bogucha nie mogłam się doczekac pierwszego spaceru. teraz mam tak samo. Spacery z takim maluchem to była najfajniesza rzecz w całym maciezyństwie
 
kurcze ja tez bym chciała pościelić już łóżeczko i wózio ale kot nam tam zaraz wlezie, cholera jedna, więc trzeba czekać aż maluszek będzie i aż zakupimy drzwi do sypialni, jakos do tej pory nam nie były potrzebne więc je wyrzucilismy ;D
u nas dalej upał JESZCZE WIEKSZY
 
Cześć, żyjecie jeszcze w ten upał???

Witam nową sierpnióweczkę.

U mnie już stan przedporodowy odwołany. Wszystko wróciło do normy. Podejrzewam, że te krwawienie wynikło od badania. Może gin już nie powienien dotykać mnie tak mocno i darować sobie sprawdzanie stanu szyjki macicy. Może przez dotyk zrobił masaż i stąd te skurcze i krwawienie. No, ale się skończyło i teraz dalej czekam...

Gaga nie martw się, że mała tak się kręci. To normalne. Ja mam non stop pokopane żebra z prawej strony, a jak już zacznie rządzić mały po lewej to jakoś tak dziwnie, bo nie przyzwyczajona do kopniaków po lewej stronie.

Żużaczku, ja z kolei proponuję Nokie. Od 6 lat jestem zwolenniczką tego rodzaju telefonów. Miałam już ze 4 rodzaje tych telefonów. Ani razu się nie psuły, nie było żadnych problemów. Baterie trzymają po średnio 7 dni. Nawet po dwóch latach użytkowania.
Właśnie mam taki teraz typ Nokii, że nie raz trzyma mi po 9 dni przy średnim gadaniu. Ale we wrześniu już sobie wymieniam i właśnie się zastanawiam na jaki. Oczywiście też z Nokii.

Idę teraz przeszukać łazienkę i może znajdę coś co będzie przypominało zraszacz. Gaga gratuluję pomysłu...
Papa
 
Ja jeszcze upału nie odczuwam. Balkon zamknęlam na głucho a otworzyłam w sypialni - tam jest cien. Właczyłam wentylatorek i nawet sie nie pocę.
Słowiczku, bardzo mozliwe, ze to po badaniu. Mi gin. sprawdza szyjke tylko wewnętrznym usg.
Co do telefonu to tez miałam zawsze nokie i teraz chyba kupimy ta 3220
 
reklama
Hej kochane sierpniowe mamusie!!Ja mam termin na 15 sierpnia wg OM, a wg USG na 8 sierpnia.Mam pytanie czy czop sluzowy zawsze musi być podbarwiony krwią?Mi już od wtorku odchodzi czop śluzowy, jest bardzo gęsty ale bardziej taki przezroczysty, troszkę żółtawy..Ile jeszcze do porodu???Całuski i trzymam kciuki za sierpniowe mamy.Wy też trzymajcie za mnie... ;D
 
Do góry