reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Witajcie dziewczynki.
Zeby mi nie było za dobrze w porównaniu z Wami (bo Wy wszystkie jeszcze z dzidziami w brzuszkach - ciężko i niespokojnie) - dopadło mnie kolejne zapalenie piersi. Tym razem męczyła mnie 40-stopniowa gorączka. Nie pomogła kapusta ani czopki przeciwgorączkowe. Skończyło się wizytą w szpitalu, masowaniem piersi i antybiotykiem. Na szczęście mogę dalej karmić. I tak przez gorączę i wyjazd do szpitala mały miał przymusową 6-godzinną głodówkę.
Czy któraś z Was w najbliższym czasie dołączy do mnie do grona sierpniowych mamuś? Czuję się trochę samotna ;-)
Słowiczku trzymaj się z tym krawawieniem. Mam nadzieję, że Ci przejdzie i wytrzymasz jeszcze trochę.
Żużaczku może uda Ci się urodzić naturalnie. Faktycznie za drugim razem idzie zdecydowanie szybciej (u mnie od izby przyjęć do końca 2,5 godziny).
Happy w jakiej części Pomorza mieszkasz, że u Ciebie leje? W Szczecinie jest duchota okropna. Zastanawiam się, czy nie zabrać dziś po południu Mareczka na pierwszy krótki spacerek. A jeżeli chodzi o mapę - przez to ciągłe studiowanie mój Michał umie pokazać "gdzie mieszkamy" i pyta, gdzie pojedziemy. Jestem ciekawa, czy za kilka lat będzie zadawał takie pytania jak synek Żużaczka (bardzo ciekawe Żużaczku to, co o nim piszesz).
Ide prasować, bo mi się czyste ciuchy kończą...
 
reklama
W Gdańsku - ale chyba za wcześnie pochwaliłam bo przestało padać i zrobiło sie parno. Tak więc chyba niedługo i tutaj dojdą upały nie do wytrzymania - tylko z lekkim opóźnieniem ::)

Wyprasowałam ubranka ale zaczynam się coraz gorzej czuć. Wszystko mnie boli...... I nie mam siły.... Idę skończyc obiadek a potem chyba sie położę...

Gaga nie zazdroszczę Ci tego latania do szpitala. Trzymaj się dzielnie - to może byc faktycznie przez tą pogodę i dzidzia ma już dość.

Goga- biedna jesteś z tym zapaleniem piersi. Słyszałam że to okropny ból. A jak się poza tym czujesz? Możesz już w miare normalnie chodzić? Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)
 
Dzis mnie złapał taki skurcz w nocy że nawet na bok nie umiałam sie przekulać a rano jak wstałam to ni widu po nim !! A juz miałam nadzieje !!!!
W poniedziałek ide do kontroli to zobacze co mi powie!! Goga zapewne wiekszość z nas tez by chciała juz dołączyć do Ciebie - a tu cóż pozostaje tylko czekać i czekać .....
W naszym szpitalu dzidziorki są w osobnym pokoju i nie wiem właśnie jak to wygląda z nocnym karmieniem!! W ogóle ten szpital to prehistoria ale tam mój lekarz jest wiec tam bedziemy rodzić !!!
 
nie da się wytrzymać, normalnie

Goga trzymaj sie i niech twoja jadłodajnia dla małego wraca do zdrowia ;D wszyscy byśmy chcieli dołączyć do ciebie, nawet mój mąż :) już też jest zmęczony tym czekaniem, teraz jeszcze te upały
 
dziewczyny nie wytrzymałam i poszłam do wanny z zimna wodą OD RAZU LEPIEJ, troszkę dzidzie schłodziłąm,ale myślę że jej się podobało, nie da się u nas wytrzymać, a jak wy sobie radzicie ???
 
ja juz sie zaklimatyzowałam, musiałam wyjść na dwór aby bezpośrednio odczuć te temperatury i juz jest ok., a teraz to juz jest zupełnie super i właśnie idziemy z mężulkiem na spacerek.
Jutro odbieram aparat, to jest szok bo do niego teraz musze dokupić kartę pamięci, ładowarkę i akumulatorki, zupy robię na allegro ale to i tak dodatkowe 150 zł, fajny prezen imieninowy sobie zrobiłam, ze teraz musze do niego dokładać ::)
Goga serdecznie wsółczuje tych mlecznych problemów, może któraś z Sierpmnióweczek wie jak się przed tym ustrzec ???
 
anika polecam od razu kupno karty 512MB, my kupiliśmy najpierw 256MB i okazało się za mało ;D ale teraz przynajmniej mamy dwie, najfajniejsze są takie 1GB ;D ale więcej kosztują, no w każdym razie czekamy na zdjęcia z aparatu
 
Cześć, jeszcze żyję 2 w 1. Wszystko się uspokoiło tylko skurcze nadal dokuczają...

Ja już mam dość tych upałów, a jutro ma być jeszcze gorzej...

Goga, współczuję Ci tego zapalenia, co prawda nie wiem co to znaczy ale wyobrażam sobie ból. Miałam lekkie zastoje w nawale pokarmu przy Gabisi i to bolało ale gorączki i innych fanaberii nie miałam. Mi osobiście pomogło tylko odciąganie nadmiaru pokarrmu ( dosłownie po kilka kropel, bo tyle mi ściągało laktatorem,) no i non stop masaż cyśków i ciepłe okłady. To tyle co mogę poradzić Anika.
Goga, mam pytanko. Jak przyjmuje braciszka Michaś?? Bo ja jakoś zaczynam się obawiać mojej małej zazdrośnicy...
 
Hej Mamusie !! Jeszcze noc przed nami a potem kolejny skwar !! Mąz zabrał mnie dziś na długi spacer i az lepiej sie czuje!!
Anikawi tak to juz jest z cyfrówkami że musisz sobie dokupić pare rzeczy. Ja Ci osobiście polecam dwie karty my mamy dwie 256MB i z doświadczenia wiem że naszym klientom tez lepiej sprawdzają sie dwie - choćby dlatego jakby cos sie z jedną stało!!!
Słowiczku dobrze że już sie uspokoiło, Ty sie boisz jeszcze zeby juz rodzic a ja juz chce rodzic i tu nic.....
 
reklama
no Justyna ja tez chcę już rodzić :) a jeśli chodzi o karty to dokłądnie dwie sa super my mamy 256 i 512
 
Do góry