reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Mnie też przeraża wizja zapalenia piersi - podobno ból niesamowity. Z tego co wiem to zbawienny laktator jest i regularne karmienie żeby sie ustrzec - ale pewnie w praktyce całkiem inaczej to wygląda. Goga Ciebie to dopadło chyba w czasie nawału pokarmu?? Napisz czy stosowałaś laktator i w ogóle jak tam z pokarmem u Ciebie!! Szybkiego powrotu do zdrowia!!!
 
reklama
ALe rodzić w te upały to chyba nie najprzyjemniejsza sprawa...
Dzięki dziwuszki za porady co do kart do aparatów, może faktycznie najpierw kupie sobie 256 a za jakiś czas 512 i będzie na zmianę na wakacjach...ale to dopiero za rok...
 
Uf, u nas naszczęście zero słonca, temperatura w normie, wczoraj przeszła mega burza i pół podlasia jest bez pradu ;D W klinice na szczęście wszytskie pomieszczenia sa klimatyzowane wiec nawet sie smialam z mezem, ze nic tylko rodzic w najwieksze upały bo tam chłodniej ;D

Co do zapalanie piersi to tez nic innego poza tym co pisałam nie wiem :(. Bogucha przyssał mi sie do cycka 2 godziny po porodzie i tak juz został na 2 lata ;D. Jadł prawie bez przerwy , wiec newet nie wiem co to nawał pokarmu i ból piersi. Ciagnal tak, ze chyba mogła bym wstac podczas karmienia a on by wisial na cycku jak pies na kiju ;D ;D
 
fajnego masz tego synala ;D u nas upały tragiczne, nie da się wytrzymać, ja chodzę ze zraszaczem do kwiatków i się polewam, leżę na łóżku rozłożone ręczniki i tylko leję na siebie wodę, zaraz instaluje wiatrak i oby do wieczora, choc u nas w nocy było dzić 27 stopni!!!!!!!!!!!

dziewczyny trzymajcie się, może rzeczywiście nas coś ruszy w teupały ;D oby
 
O matko !!! bezlitosna jest ta pogoda, chyba tam na górze nie przewidzieli nas ciężarówek ;D
Dzis mnie nikt i nic z domu nie wyciągnie, zaraz Gaga przetestuje też swój zraszacz.....Szkoda ze mamy małą lodówkę bo bym chętnie tam wlazła......
 
zraszacz jest super :) dołączyłąm do tego jeszcze wiatraczek, ale u nas po prostu tragednia 10 godzina a tu chyba z 50 stopni i tak ma być do niedzieli
kurcze a ja chciałąm jechać do Ikei po stolik i lampkę dla małęj i nie pojadę przecież bo spłynę po drodze

zuzaczek zadroszę ci braku słońca
trzymajcie sie dziewczyny i dę się zraszać ;D
 
Cześć dziewczyny. Mam na imię Anna i mam 25 lat. Już za niedługo, bo 9 sierpnia mam się zgłosić do szpitala i prawdopodobnie wtedy przyjdzie na świat mój mały synek. Przyznam się Wam, że trochę zaczynam się bać, ale pociesza mnie myśl, że cały czas będzie przy mnie mój wspaniały mąż. A z drugiej strony chciała bym już być po wszystkim, bo mam dość tych upałów....Bardzo się cieszę, że Was znalazłam- dzięki Wam dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy i teraz wiem, że jakby co to nie jestem sama....Pozdrawiam Was bardzoserdecznie i trzymajcie się jakoś podczas tych upałów...

 
maleństwo witamy u nas ;D
podaj imie miasto imie dla małego to cię dopiszemy do naszej galeri sierpniowych dzieciaczków
 
reklama
Witaj Maleństwo! ( sierpnia, 8 lat temu urodził sie mój ukochany syn ;D)

Dziewuszki, siadł mi telefon kom. :mad: I to teraz. W sumie ma juz prawie 4 lata to miał prawo udac sie na emeryturę :D. Może polecicie mi jakis fajny? Bo maz obiecał mi na urodzinki ale prezent z koniecznosci zrobi wczesniej. nie zniosła bym, jabky mi sie zawieszał przy dzwonieniu z kliniki.wrrr :laugh:
 
Do góry