reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

dzięki dziewczyny, też tak myślę że gdyby było faktycznie coś nie tak to kazaliby mi się zgłosić na izbę przyjęć, ale sters jest jak cholera, pewnie żużaczku coś o tym wiesz jak puls maluchowi zanikał, ja bym chyba padła
 
reklama
Anika... dokładnie! I w dodatku nikogo z personelu na widoku.... Paranoja.
A ja chyba zrobie sobie listę porównawczą "za i przeciw" cc. Bo kompletnie mam pusto w głowie. Naturalnego obawiam się ze wzgledu na poprzednie perypetie z Boguchą, ale mój gin z klinikii mi wytłumaczył, ze w tej klinice przez cały czas sa przy rodzacej 3 osoby i jesli tylko cos idzie nie tak, to nie czekaja ani sekundy - tylko od razu na stół i cc
przez cały czas jest przy tobie polozna. lekarz prowadzący i anestezjolog (własnie tak na wszelki wypadek) i nie dopuszczaja do takich sytuacji jakie miały miejsce wtedy.
Moj gin robi cc (jest jednym z trzech w tej klinice chirurgów) i cały czas mi cesarkę odradza - przekonująco to robi, szczególnie ze na cc klinika zarobiła by 1500zł a na naturalnym tylko ok 400-500zł.
oj oj oj.... Normalny termin z wyliczeń mam na 15-go sierpnia - akurat we Wniebowziecie :D
 
kurcze moja mała cos mało dziś bryka, zaczynam się o nią niepokoić chyba poczekam jeszcze i jak cos to podjade na ktg do szpitala, strasznie dziś leniwa :(
 
hej już wróciłam, wszystko ok. :D
najprawdopodnobniej byłam głodna i miałam za mało cukru, szczególnie że glukozy nadczczo mialam poniżej normy, więc teraz kazali mi kupić lizaka i jak leżałam na ktg to go memlałam i pomogło, jeszcze jak! tzw. akceleracja czyli rozpiętość tętna mała miała od 120 do 190 czyli bardzo szeroka, a to co ich niepokoiło wcześnie to było 130-140.
Gaga zjedz sobie coś bardzo słodkiego, polecam lizaki to po nich się tak rozbrykała.
Na dziś mam dość nerwów! Jedyne co pożyteczne z tego wszystkiego że wkońcu się spakowałam ;)
Aha rozmawiałam z położną i powiedziała ze spirytusu mam ze sobą nie brać bo oni dbają o pępuszek i że mam nie używać gencjany bo później nie widać jak się pępuszek goi, tylko i wyłącznie spirytus 70%
A i okazało się ze w IMiD płaci się za rodzinny 400 zł jezeli z położną to 1000 zł a z lekarzem to 2000 zł, do tego znieczulenie 500 zł, pełana rewelacja!
 
pojechałąm na to KTG i muszę jechac jeszcze raz bo mała miała tętno 170-180 i podobno za wysokie jak sie nie uspokoi to mnie położą w szpitalu, A JA NIE CHCE, wiem że to dla dobra dzidzi ale powiedzieli że tylko będę leżeć żeby mieć zapis ktg 3 razy dziennie, trzymajcie kciuki żebym wróciłą do domku
 
reklama
Anikawi - jakis czas temu wkleiłam taką liste w wątku wyprawka - może Ci się przyda.

Trochę się zaczynam martwić - bo ja w ogóle nie mam teraz robione KTG. Wizyte u gina mam w sobote to musze sie podpytać... Czy wy na to KTG chodzicie codziennie? Czy musicie za to płacić? I ile czasu to trwa?
 
Do góry