reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2012

witam się połamana - wieczorem na ktg zupełna cisza a w nocy 5 mega bolesnych skurczy, już w głowie listę do szpitala analizowałam ale szósty nie nadszedł. Chyba je rozchodziłam ;-) dalej nie wiem, czy mam być na oddziale w czwrtek wieczorem czy w piatek rano, okaże się dopiero jutro do południa. Ugotowałam dziś brokułową i kurczaka w sosie chrzanowym, spakowałam młodą do babci, załączyłam pranie i dumam czym się tu zająć, żeby od tego czekania nie osiwieć..

do tego ku mojemu przerażeniu obudziłam się z kaszlem a cesarka + kaszel = prze****ne :baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczyny,
rano na ktg miałam skurcze takie na 70% i nic mnie nie bolały, położne się dziwiły :szok: doktorek powiedział, że jestem zapisana wprawdzie na piątek, ale równie dobrze może być już dzisiaj, w sumie to bym się nie obraziła ;-)

co do dyskusji o szpitalach, ja będe rodzić w małym szpitalu w małym mieście bo mam tu najbliżej, leżę tu od tygodnia i opieka jest super, więc jakoś sie nie przejmuję :tak:
 
o właśnie, tak w temacie KTG, to moja nic nie wspomniała o tym, wizytę mam dopiero na 14 sierpnia, czyli za prawie 3 tygodnie.
 
Emka widzisz dzidziuś ma w nosie dr i swój czas wybiera :tak:

posprzątałam łazienkę i teraz mi mdło po detergentach :confused: umyłam Laurce okno, jeszcze mam zamiar malutkie przemeblowanie zrobić :-p
 
witajcie srodowo kobitki,

czytam Was codziennie, ale jestem w tak kiepskim stanie ze nie mam sily odpisywac.. :zawstydzona/y:

Jestem totalnie emocjonalnie rozwalona ta koncowka ciazy, placze co chwila, swiruje jednym slowem.

Dotego jeszcze odkrylam na prawym udzie nad kolanem kilka twardych kulek w zyle, to pewnie zylaki albo moze jakes zapalenie zyl czy co? Oby nie zakrzepy jakies. Ide do lekarza na 11 pokazac to , zobaczymy co powie.

Urzadzilam pokoik, czekam na naklejki na sciane i kilka drobiazgow. Podobnie jak kruszki buszuje na ebayu, to o wiele taniej niz w sklepie i to za nowe rzeczy. Ostatnio udalo mi sie kupic uzywany bujaczek dla malej za £10 a wsklepie jest za £60 (seria ziggy zebra w ToysRus). Babeczka kupila go niedawno, uzyla dla jednego dziecka i wystawila na ebay. A ja trafilam okazje :)
IMG_9856.jpg

zycze Wam milego dnia!!! Ja delektuje sie 3cim dniem ladnej pogody w Anglii , po 1.5 mca deszczu i zimna nareszcie wyszlo slonce ;)
 
k8, zawsze możesz do szpitala podejść na ktg :tak: albo do położnej środowiskowej, chyba, że u Was się przed nie chodzi?
irisson, uważaj na te detergenty
 
Cześć Dziewczyny,
wyszłam wczoraj ze szpitala, ale muszę leżeć w domku. Nawet siedzieć nie za bardzo tylko leżeć. Szyjkę mam krótką ale zamkniętą. Bóle brzucha i skurcze mam zwalczać nospą. Mam nadzieję dotrzymać w dwupaku do 15 sierpnia. Dobrze, że mam dużego syna w domu to mi we wszystkim pomoże. Przyjadą też moi teściowie, więc w ogóle będę zaopiekowana na maxa. Zaraz spóbuję nadgonić wątki, żeby wiedzieć co u Was.
Bardzo dziekuję za wsparcie i pozdrawiam serdecznie
 
emka, jakoś szczególnie mi nie zależy. Jeśli ginka nie widzi potrzey, to co ja będę ganiać. Miałam USG ostatnio i wszystko OK, więc pewnie dlatego mnie nie zaprasza na KTG :) a do szpitala, to ja mam kawał drogi, więc też mi się nie chce.

juditka, śliczny bujaczek, ładne kolory! Ja kupiłam takie płozy do MUTSY, można na tym zamontować i gondolę i spacerówkę i fotelik. Zależało mi na tym, żeby nie generować kolejnego mebla do domu... Ale jak ktoś z rodziny zechce kupić, to nie będę protestowała :p

 
Agnieszka, witaj, to trzymam kciuki żebyś dotrzymała do tego 15sierpnia &&
Juditka- prześliczny ten leżaczek, napatrzeć sie nie mogę

A ja miałam myć te głupie okna tylko chciałam skorzystać z porady perfekcyjnej pani domu i przemyć je na koniec wodą z gliceryną, więc zrobiłam sobie z córą spacerek do apteki na moim osiedlu i co? Oczywiście na tym moim za przeproszeniem Zasrajewie nie mają gliceryny, a 2 apteki mamy. Czasem się czuję jakbym mieszkała na końcu świata, niby Kraków a po wszystko muszę jeździć "do miasta", wkurzające to strasznie....
Więc okna zostawiam na jutro, a dziś poproszę m żeby mi na mieście gdzieś kupił tę jakże trudno dostępną substancję:dry:
 
reklama
A ja miałam myć te głupie okna tylko chciałam skorzystać z porady perfekcyjnej pani domu i przemyć je na koniec wodą z gliceryną, więc zrobiłam sobie z córą spacerek do apteki na moim osiedlu i co? Oczywiście na tym moim za przeproszeniem Zasrajewie nie mają gliceryny, a 2 apteki mamy. Czasem się czuję jakbym mieszkała na końcu świata, niby Kraków a po wszystko muszę jeździć "do miasta", wkurzające to strasznie....Więc okna zostawiam na jutro, a dziś poproszę m żeby mi na mieście gdzieś kupił tę jakże trudno dostępną substancję:dry:
...a ja, oglądając ostatnio Perfekcyjną Panią Domu, zastanawiałam się kto jest takim desperatem, żeby okna najpierw wyczyścić, potem wypucować i jeszcze na koniec gliceryną nabłyszczać :-D. No to już wiem :-D. gosha, na pewno nie masz większego zasrajewa niż to, w którym ja mieszkam :-D.
doti pakuj się i wracaj z Milenką do domu i do nas :-). W ogóle... czy ja przeoczyłam w wątku z imionami to, że będzie się nazywała Milenka? Pięknie :-).

Co ja tu w ogóle robię...:confused: Zamiast korzystać z okazji i odsypiać noc...
 
Do góry