reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2012

Olga Twój piesek wyczuł, że potrzebujesz wsparcia żeby ruszyć tyłeczek, a mi nie ma kto zająć miejsca :no:. Jeszcze mnie jakieś swędzenie dopadło... chyba będę miała dziś dzień marudzenia, a co- należy mi się też choć raz ;-)
 
reklama
Jukix i Olga nie martwcie się tym nic nierobieniem:-):-D W takim dniu jak dziś należy nam się leżenie i pachnienie, a gary powinny umyć się same, mieszkanie posprzątać, obiad ugotować, a zakupy zrobić:-);-) U mnie też dziś tempo żółwia, z nóżki na nóżkę, a obiad czeka... A niech czeka, jak zgłodnieję, to zrobię:-):-D:-p
 
ja mam dobry humor przez Was ;) co nie znaczy że mi się coś chce robić :p Kena już poszła, nie podobało jej się że musi ze mną dzielić krzesło :p poszła do swoich dzieci. Nudno na razie z tymi szczeniakami, tylko jedzą i śpią, nawet sprzątać nie trzeba bo załatwiają się tylko pod wpływem lizania i Kena wszystko zjada :p bleee. Więc w kojcu czysto i pachnąco. Staram się je oswajać, brać na ręce i odwracać brzuszkiem do góry (Jumper na przykład ma z tym problem, robi się sztywny jak chce się go podnieść czy położyć na siłę, a ja nie chcę żeby ode mnie wyszły szczeniaki z problemami, takie rzeczy trzeba ćwiczyć od początku)
 
Dziewczyny, pocieszcie mnie, wczoraj wykryto mi w moczu bakterie e.coli dzis dostalam furagin. no i martwie sie...po pierwsze czy nie za slaby ten lek a po drugie czy nie zaszkodzi dziecku. caly czas cos :(
 
Ja tez poprosze kopa w 4 liety:tak: chodz juz bylam po Misika w przedszkolu i kurze starlam ale obiad w lesie:baffled::baffled: nawet nie dotarlam na watek o imionach:baffled:
 
Nie wiem dlaczego u mnie wątek Rozmowy na temat wózków :) widnieje u mnie jako zamknięty i nie mogę się w nim udzielać? Czyżbym sama sobie coś zablokowała, zgłupiałam :confused:


Tak jak w legendzie, przy temacie wątku mam kopertę z X w lewym rogu:
thread_lock-16.png
Temat zamknięty
 
hmm Dorotak, wygląda na to że był zamknięty, ale nie wiem czy dla wszystkich? weszłam w administrację i zobaczylam opcję "open", kliknęłam, i teraz zamiast tego mam opcję "close" więc tak to wygląda jakby był wcześniej zamknięty,ale ja nie widziałam żeby tak było, dziwne :p
 
Hejka. To moja 4 ciąża. Pisałam ostatnio w 2006r.Troche się wydarzyło od tamtej pory.Jestem w końcu szczęśliwa. Ale ciągle się martwię...o wszystko. Mam już ogromny brzuch. Pobolewa mnie z prawej strony, bliżej biodra, może to kolka, a może od za małych majtek. Już nie mieszcze się we większość majtek, które nosiłam w poprzednich ciażach. To będzie mój rekord chyba. Muszę się wogóle zmierzyć, ile mam w pasie.Pozdrawiam i cieszę się, że wkońcu mogę też pisać:-)
 
reklama
A mnie dziś dla odmiany na sprzątanie w szafach naszło ale do kuchni jeszcze nie zajrzałam jak mi sie nadal nie będzie chciało nic robić to będziemy dziś pościć a może mój w ramach święta za pizze nas zabierze:)
 
Do góry