reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2012

Zrobiłam test i czekam ale już widzę ledwo widoczną drugą kreskę. Tak samo było 10 miesięcy temu :-D Najpierw mała kreska jak włos, na drugi dzień prześwit a po 5 dniach dwie krechy. Więc będę miała dziecko - znów :-D
 
reklama
3 poronienia??!! Jejku jak Ty to przezylas? Bardzo mi przykro. Wlasciwie to nie zastanawialam sie nawet nad tym co by bylo gdyby cos poszlo nie tak... Jak sobie pomysle... od razu te moje "klopoty" robia sie takie malutkie. Trzymam mocno kciuki za Twoje nowiutkie malenstwo ( i za to starsze troszke tez:-))
A z tym, ze pewnie to czas na dzidziusia to tez u mnie smieszna sprawa. Wyobraz sobie ze poltora miesiaca temu (po 10 latach) rzucilam palenie. Tak zniczego. Juz dawno to planowalam i odkladalam i odkladalam... az w koncu pomyslalam , ze nie ma juz co przeciagac. a w tym tygodniu sie okazuje ze nie moglam lepiej trafic. No i ten przyjazd rodzicow. Tez to sobie dobrze wymyslilismy. I zaplanowalismy juz to na wakacjach, takze na pewno nic a nic sie nie spodziwaja niczego:-)
Martwi mnie jeszcze to ze mieszkam w tej UK a tu z ta sluzba zdrowia jest masakra jakas. w poniedzialek poszlam sie umowic z lekarzem ( bo od niedzieli zaczelam krwawic a w poniedzialek potwierdzilam ciaze testem)to dostalam termin wizyty na 6 grudnia, ktory odesle mnie pewnie do ginekologa w jeszcze nastepny tydzien ... i tak w kolko.
A wlasnie -jak czytalam na roznych forach to takie krwawienie pewnie oznacza, ze jajeczko sie zagniezdza, ale moje pytanie jest ile takie normalne(zebym sie nie martwila) krwawienie moe potrwac. I czy to normalnye, ze jeden jajnik mnie tak boli. Naprawde nie mam kogo tu o to zapytac (az do 6tego grudnia) moze Wy mi odpowiecie? Z gory dziekuje
 
3 poronienia??!! Jejku jak Ty to przezylas? Bardzo mi przykro. Wlasciwie to nie zastanawialam sie nawet nad tym co by bylo gdyby cos poszlo nie tak... Jak sobie pomysle... od razu te moje "klopoty" robia sie takie malutkie. Trzymam mocno kciuki za Twoje nowiutkie malenstwo ( i za to starsze troszke tez:-))
A z tym, ze pewnie to czas na dzidziusia to tez u mnie smieszna sprawa. Wyobraz sobie ze poltora miesiaca temu (po 10 latach) rzucilam palenie. Tak zniczego. Juz dawno to planowalam i odkladalam i odkladalam... az w koncu pomyslalam , ze nie ma juz co przeciagac. a w tym tygodniu sie okazuje ze nie moglam lepiej trafic. No i ten przyjazd rodzicow. Tez to sobie dobrze wymyslilismy. I zaplanowalismy juz to na wakacjach, takze na pewno nic a nic sie nie spodziwaja niczego:-)
Martwi mnie jeszcze to ze mieszkam w tej UK a tu z ta sluzba zdrowia jest masakra jakas. w poniedzialek poszlam sie umowic z lekarzem ( bo od niedzieli zaczelam krwawic a w poniedzialek potwierdzilam ciaze testem)to dostalam termin wizyty na 6 grudnia, ktory odesle mnie pewnie do ginekologa w jeszcze nastepny tydzien ... i tak w kolko.
A wlasnie -jak czytalam na roznych forach to takie krwawienie pewnie oznacza, ze jajeczko sie zagniezdza, ale moje pytanie jest ile takie normalne(zebym sie nie martwila) krwawienie moe potrwac. I czy to normalnye, ze jeden jajnik mnie tak boli. Naprawde nie mam kogo tu o to zapytac (az do 6tego grudnia) moze Wy mi odpowiecie? Z gory dziekuje

Ciężko powiedzieć bo ja nie krwawiłam na początku tylko trochę w 2 miesiącu. Jak krew nie jest mocno czerwona tylko brudnawa to niby dobrze. A jajnik może pobolewać.

A co do płaczu to wydaje mi się że jeszcze za wcześnie :-D Hormony zaczynają na całego buzować około 6 tygodnia po zapłodnieniu. Ja przy małej mało płakałam ale za to po porodzie i teraz jak widzę zło to ryczę jak bóbr.
 
dahmarrka ja mieszkam w UK i wiem ze w czasie ciazy nie bedziesz miala stycznosci w ginekologiem ,ciaze prowadzi polozna.Po wizycie u GP dostaniesz num tel do poloznej do ktorej bedziesz musiala zadzwonic i umowic sie na wizyte,zapyta sie o ostatni dzien @ i na tej podstawie wyznaczy date wizyty srednio pierwsza wypada dopiero ok 10 tyg ciazy,a pierwsze USG ok 12 tyg,tu lekarze wychodza z zalozenia ze do 12 tyg nie ratuje sie plodu :sorry:jesli bedziesz miala wiecej pytan chetnie na nie odpowiem :tak:
 
czołgiem Sierpniówki:-)

nie mam za bardzo czasu na częste zaglądanie tu ale postaram się być:-) jutro rano powtarzam test mam takiego stresa ze szok, byłam kupić dla Alicji dzis natybiotyk i miałam kupić test ale spanikowałam hihihihi
jak 2 test wyjdzie pozytywny to na 9grudnia zapisze się do gina ciekawe co powie hihihihihi menopauza czu ciąża

w domu miejsca na łózeczko nie ma miejsca wszystko prawie sprzedałam na allegro ....
 
dahmarrka- co nas nie zabije to nas wzmocni, nie powiem nie jest łatwo,ale mam nadzieje ze nie będę miec 4 aniołka w niebie , cóż mi pozostaje?????? no wierzyc ze bedzie tym razem dobrze, z synkiem nie miałam problemów zadnych, ciąża wzorowa ( oprócz tych wymiotów) a teraz takie cyrki......no ale co ma byc to bedzie, w tym cyklu jestem od samego początku (czyli od owulacji) na luteina która pomaga w utrzymaniu ciąży i która ją rozwija , wiec ze moje wyniki są dobre to moze akurat tym razem sie juz uda :-)

kochana jak nie ma żywej krwi to takie plamienia nawet sie w ciąży zdarzają ..... a nawet kobiety mają okres ,,,,tzn to nie okres a raczej takie plamienia co miesiąc,....mam nadzieje ze bedzie dobrze !!!!!!! jak to było jednorazowe to nie ma co sie martwić :) jak krew jest żywa i występują skurcze to wtedy trzeba do lekarza szybko !!!!


Ja mam pierwszą wizytę 6 grudnia :) mam nadzieje ze zobaczę choć pęcherzyk :)

Edytko kochanie dziękuję bardzo :-D jak miło ze napisałaś !!!!!!!!!!!!!! Staracie sie ???????

sempe no to trzymam kciuki za test !!!!!!!!!!! :):):):) malutka CI choruje ????????????
Kate no to gratuluję oficjalnie juz :)
 
Ostatnia edycja:
ILONKO narazie zaprzestalismy bo mam plamienia miedzymiesieczkowe i jestem w trakcie sprawdzania co jest ich powodem ...:sorry: mialam juz robiona cytologie i wyszla prawidlowa,a w tydzien temu mialam robiony wymaz aby sprawdzic czy nie mam jakiejs infekcjii i czekam na wyniki .


Co do plamien i krwawien w ciazy ja przez 2 miesiace mialam normalne krwawienia ktore trwaly po 7 dni i nawet nie przypuszczalam ze jestem w ciazy a jednak bylam...dowiedzialam sie o ciazy dopiero jak zaczelam miec plamienia w srodku cyklu,kupilam test i bylam w szoku jak zobaczylam 2 krechy na tescie :-D to juz byl 8 lub 9 tydzien...
 
Edytka czyli to są plamienia śródcykliczne słyszałam o takim czymś ,mam nadzieje ze szybko sie z tym uporasz i wznowicie znów starania !!!! Kurcze popatrz,,,,,, jeszcze w styczniu zakładałyśmy watek pażdziernik 2011 dziewczyny dawno urodziły a my nadal w miejscu tak naprawdę !!!!!!!!
 
hej dziewczynki ;) sempe jaka menopauza w wieku 37lat!! o czym ty w ogóle mówisz, na pewno będziesz miała kolejnego dzidziusia, chociaż szczerze ciężko mówić o dzidziusiach tych twoich chłopakach bo właściwie ten najstarszy nie jest dużo ode mnie młodszy :)

ilona24 , ehh słuchaj mam jakieś takie plamienie/krwawienie nie wiem co to jest...brzuch mnie tylko cały czas dość boli więc boje sie że sie to rozkręci i po prostu okaże sie że ta kreska na teście była wyimaginowana przeze mnie. W ogole to sie chyba podłamałam...

dahmarka - czy ja dobrze wyczytałam ? w niedziele miałaś krwawienie? jak ono m/w wyglądało ?? nie rozwiało to twojej nadziei i mimo to zrobiłaś test, wiec ile ono trwało ? ? Sorki że tak podpytuje ale właśnie jestem w podobnej sytuacji .. .
 
reklama
Do góry