reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2012

reklama
Czesc dziewczyny, pewnie mnie tu nikt nie pamieta, nie bylo mnie tu baaardzo bardzo długo.. chcialam zobaczyc co u Was..
K8 bardzo mi przykro :( ....
Asia.85 gratuluje :p kolejne dzieciątko :) ktos jeszcze czeka na kolejnego okruszka? :)
 
Witajcie.

Dawno mnie tu nie bylo. Jak juz wiecie niedawno urodzilam drugiego synka. Porod bardzo szybki bo trwal 4,5 godziny. Urodzilam bez znieczulenia i bez nacinania slicznego koloska 4100g! Troche lezelismy w szpitalu, bo maly mial zapalenie pluc. Ale teraz jest juz ok. Tymek dobrze reaguje na brata, czasem tylko sie niecierpliwi jak chce zebym z nim gdzies poszla a ja akurat karmie. Ignas jest bardzo grzeczny, pieknie je i spi. Nie wymaga duzo uwagi wiec jest super. Trafila mi sie dwojka naprawde cudownych chlopakow. A poza tym to sporo sie u nas dzieje, bo ruszylismy z budowa domu. Niestety pogody nam troche przeszkadzaja ale idziemy do Przodu. Marzy nam sie zeby na nastepna jesien juz sie wprowadzic, bo mieszkanie z dwojka dzieci i mama w mieszkaniu bywa uciazliwe. Dlatego wybylismy teraz na dzialke i siedzimy w naszym gospodarczym. Nie musze wozka nigdzie targac a Tymek moze biegac po podworu ile chce.

Ciekawa jestem co tam u Was. Widze przykre wiesci od K8 :-( wspolczuje Ci bardzo.

A jak sobie radza inne podwojne i potrojne mamusie?
 
Cześć sierpniowe mamuśki:-),

Błonka a zdziwiłabyś się, bo ja np Cię pamiętam bardzo dobrze:-D Gratuluję drugiej dzidzi, jeszcze dwupak, czu już po?

marcia Tobie gratulowałam już, fajnie że się odezwałaś i skrobnęłaś jak tam u Was. Zazdroszczę ogarniętego niemowlaka:-D U nas jest niezły sajgon. Pierwszy miesiąc był obiecujący. Już nawet miałam błogą wizję podwójnego macierzyństwa, ale czas zweryfikował rojenia:-p
Młody jest absorbujący nie mniej niż siostra w tym czasie, a rzekłabym, że nawet ją przebija. Pół godziny bez wycia to święto i wcale nie jest tego mniej. Gdyby nie Mania i jej stoicki nieraz spokój marny byłby mój los:-p O nocach nie wspomnę, bo po co się nakręcać dodatkowo...:rofl2:

bojąca Ciebie nie kojarzę z dawnych czasów, ale fajnie, że się odezwałaś:tak:
No i oczywiście gratuluję następnego Bąbelka!

Też jestem ciekawa jak reszta? Halo, halo?!
 
Marcia gratuluję!! Ja jakoś przegapiłam ze juz urodziłas. Super że u poród fajny i chłopaki się sprawują. Powodzenia w budowie :)
 
reklama
ooooo :-) widzę, że i Tobie Gosiu należy gratulować! gratulacje!!!
zazdroszczę Wam dziewczyny! my musimy jeszcze troszkę poczekać ale mam nadzieję, że pod koniec roku i ja będę mogła pochwalić się wesołą nowina.
pozdrawiam
 
Do góry