reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Czyli jednak naprawde mozna w ten sposob oszukac sąd...
Kiedy on uznał dziecko? sąd sie zgodzil przyznac Ci od niego alimenty?...


no to miejmy nadzieje, że kachna sie nie odzywa bo jest pochłonięta opieką nad maluszkiem, i ze wszystko ok ...
 
reklama
Czyli jednak naprawde mozna w ten sposob oszukac sąd...
Kiedy on uznał dziecko? sąd sie zgodzil przyznac Ci od niego alimenty?...


no to miejmy nadzieje, że kachna sie nie odzywa bo jest pochłonięta opieką nad maluszkiem, i ze wszystko ok ...
uznal miesiac po narodzinach a potem zaczal wymyslac, zrobil po kryjomu badania, przestal sam placic, to ja buch do sadu, a on z badaniami, a ja ze odrzucam bo kazdy moze sobie zrobic, nie wiem skad bral sline i nie wierze i ze oszukal i blablabla, to on ze nastepne zrobi, a ja zapytalam sadu czy musze sie zgodzic, a mila sedzina mowi ze nie musze, to ja ze nie chce bo nie bede sie stresowac wiecej, zasadzila alimenty i po sprawie
 
kruszki, ale mnie zmroziła ta wiadomość od Kachny, mam nadzieje, że wszytko dobrze się skończyło. No ale musimy zrozumiec jeśli nie chce o tym pisać...

mala.di, ja mam trochę kosmetyków dla Ciebie i dziecka sudocrem, krem na słońce, krem do twarzy dla malucha, nawet teraz mam jeden lactacyd plus i ekovagi z 3 po 30 zł każdy, mogę Ci wysłąć będziesz miała teraz na ten czas ostatni i po ciąży jak trzeba odbudować florę bakteryjną. Z ubrankami nie pomogę bo na razie mało sama co mam ale jak tylko zbiorę wszytko co dostałam i będzie coś nadprogramowego dla mojej Uli to Ci prześlę. No i moźesz liczyć na pomoc prawną z mojej strony, chociaż wiem, że masz tam jakąś darmową pomoc prawną w mieście i tak na miejscu jest lepiej i szybciej ale jak co pisz, tak jak Ci już pare razy pisałam.

A ja padam, wysprzątałam łazienkę, kuchnie, mimo używania rękawiczek mam jakieś uczulenie...a używam białego jelenia. Pranie idzie kolejny raz, znaczy znów wygotowuję ręczniki bo mi Eddie władował w świeżo wyprane:tak: Wzięłam prysznic i mam dość na dziś, zaraz jadę do mamy na gołąbki.
 
kruszki, to chyba w moim przypadku bez badań sądowych się nie obedzie, skoro tatuś się przyznawał w pierwszych miesiacach ciąży jedynie.
asiu, więc i Tobie dziękuje:) pamietam, jak zreszta moglas zauwazyc :-p bo mimo wszystko nieraz sie Ciebie tu radzilam... tam to jednak niby na miejscu, ale kilka dni poczekac trzeba i kawalek sie przejsc:-p tylko wlasnie jak juz chodzi o pisanie pozwu, to juz lepiej chyba jednak z kimś usiąść i napisac niz tak tu na forum


w ogole ja mam wrazenie ze sie jakos duzo dziewczyn posypało i przestało odzywać, np RatinaZ... (?chyba dobrze zapamietalam nick;p)
a w 27tyg to juz chyba duze szanse na przezycie, a wiadomo ze z takim bobo w domu juz nie ma czasu na pisanie na forum , ale moze kachna sie jeszcze odezwie
 
mala.di, a co z tymi kosmetykami? No ja o Ratinie.Z myślę co jakiś czas, ostatnio pisała przed świętami wielkanocnymi. Kurcze mam nadzieje, że wszytko dobrze, tylko po prostu jakieś życiowe sprawy sprawiły, że przestała się odzywać. No takie bobo to jeszcze potem wiele tygodni spędza niestety w szpitalu.
 
reklama
Mała.di paczuszka spakowana jak mi się uda to dzisiaj wyśle:)
Udało mi sie skompletować to 3 szt majtek poporodowych, śliniaczki, smoczek, rożek, ręcznik z kapturkiem, rajstopki, skarpeteczki z grzechotką, 2 opakowania mokrych chusteczek i troszkę pieluszek jednorazowych. To co masz w osobnej torbie jest poprane w dziecięcym proszku i poprasowane, mam nadzieję, że sie przyda:-) uciekam teraz bo auto z mamą od mechanika musimy odebrać bo wymieniane było sprzeglo, sonda lambda i tlumik:/
 
Do góry